800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní středomoří a Malta

"

Janov – Marseille – Barcelona – La Goulette – La Valletta – Messina – Civitavecchia-Řím – Janov

Krásy západního Středomoří poodhalí plavba za tajemnou historií Malty a velkolepými památkami Říma, spojená s exotikou Tuniska. Zajímavostí je simulátor F1 na palubě lodi.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 17.00.

2. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Marseille je největší přístav ve Francii a třetí největší v Evropě. Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však také vydat po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakult.).

3. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Po prohlídce města můžete také shlédnout představení Flamenca (fakultativně).

4. den

LA GOULETTE – TUNIS (TUNISKO)
I v tomto městě se během staletí vystřídalo několik světů a kultur: Berbeři, Arabové, Turci a španělští Muslimové, ti všichni tu zanechali své stopy. Možnost prohlídky části starého Kartága a Antoniových lázní (fakultativně).

5. den

LA VALLETTA (MALTA)
Nejmenší stát Evropské unie má za sebou 7.000 let historie – chrámy pravěkých kultur, římské hroby a katakomby, pevnosti řádu Maltézských rytířů a nezanedbatelný vliv britských kolonistů.

6. den

MESSINA (ITÁLIE)
Přístav, v němž se sbíhají cesty středomořského obchodu, je od italské pevniny vzdálený pouhých 5 kilometrů. Přesto je sicilský svět jiný.

7. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů.

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Technická data lodě MSC Splendida

Technická data lodě MSC Fantasia: Délka: 333 m Šířka: 38 m Palub: 13 Posádka: 1.325 osob Hosté: 3.274 (3.959 s přistýlkami) Rychlost plavby: 21,6 uzlů Výtlak: 130.000 t.
Vybavení lodě: několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna a karetní salonek, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování: několik restaurací s různým kulinářským zaměřením.
Největší zajímavosti: simulátor F1.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

25°C Skoro jasno

Barcelona a okolí

21°C Skoro jasno

Costa Brava

18°C Oblačno

Formentera

20°C Polojasno

Ibiza

20°C Polojasno

Madrid a okolí

20°C Jasno

Mallorca

19°C Převážně oblačno

Menorca

19°C Převážně oblačno

×