800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní středomoří a Malta II.

Západní středomoří a Malta.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění – loď MSC SPLENDIDA 4*+. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Po prohlídce města můžete také shlédnout představení Flamenca (fakultativně).

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

LA VALLETTA (MALTA)
Nejmenší stát Evropské unie má za sebou 7.000 let historie – chrámy pravěkých kultur, římské hroby a katakomby, pevnosti řádu Maltézských rytířů a nezanedbatelný vliv britských kolonistů.

5. den

LA GOULETTE – TUNIS (TUNISKO)
V tomto městě se během staletí vystřídalo několik světů a kultur: Berbeři, Arabové, Turci a španělští muslimové, ti všichni tu zanechali své stopy. Možnost prohlídky části starého Kartága a Antoniových lázní (fakultativně).

6. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. (Vzdálenost přístav Civitavecchia – Řím cca. 70 km)

7. den

MARSEILLE (FRANCIE)
Marseille je největší přístav ve Francii a třetí největší v Evropě. Atmosféru města nejlépe poznáte při procházce starým přístavem. Můžete se však vydat do Avignonu nebo po stopách hraběte Monte Christo na ostrov Ile d’If (fakultativně).

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Andalusie

15°C Jasno

Barcelona a okolí

14°C Převážně oblačno

Costa Brava

15°C Skoro jasno

Formentera

14°C Jasno

Ibiza

14°C Jasno

Madrid a okolí

8°C Jasno

Mallorca

11°C Skoro jasno

Menorca

14°C Skoro jasno

×