800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZápadní středomoří - Madeira - Tenerife

"

Savona – Barcelona – Casablanca – Tenerife – Funchal-Madeira – Málaga – Civitavecchia-Řím – Savona

Perly západního Středomoří nabízí plavba na palubě moderní lodi Costa Deliziosa, která je zárukou prvotřídních služeb.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

SAVONA (ITÁLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla možné již po 13.00) lze začít čerpat plnou penzi.

2. den

BARCELONA (ŠPANĚLSKO)
V katalánské metropoli lze doporučit především výlet po stopách Antonia Gaudího. Není to však zdaleka jediná možnost, jak zde strávit den plný objevů a poznání. Můžete se také vydat k nevelkému horskému hřebenu Montserrat nebo zhlédnout představení flamenca (fakultativně).

3. den

PLAVBA NA LODI

4. den

CASABLANCA (MAROKO)
Odedávna důležitý obchodní přístav s rozmanitou směsicí africké, arabské a evropské kultury. V rámci fakultativních výletů lze absolvovat prohlídku města nebo výlet do jednoho z královských měst Marrákeše, Fésu, Meknesu či dnešní metropole – Rabatu.

5. den

PLAVBA NA LODI

6. den

TENERIFE (KANÁRSKÉ OSTROVY)
Největší z Kanárských ostrovů vděčí za své jméno (česky - bílá hora) zasněženému vrcholu vulkánu El Teide (3.718 m). Nechcete-li trávit den na pláži, vydejte se k sopce, která je zároveň nejvyšší horou Španělska.

7. den

FUNCHAL (MADEIRA)
Přístav Funchal a okolní příměstí tvoří největší portugalskou aglomeraci mimo pevninské Portugalsko. Doporučujeme navštívit některou z vinoték a ochutnat místní produkty, vyráběné tradičními metodami nebo se vydat na výlet po ostrově a jeho hornatém vnitrozemí.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

MÁLAGA (ŠPANĚLSKO)
Málaga, město založené Féničany a známé díky blízkým plážím Costa del Sol láká návštěvníky také bohatou historií města i okolí ovlivněnou přítomností Maurů, kteří utvářeli obraz regionu po celá staletí.

10. den

PLAVBA NA LODI

11. den

CIVITAVECCHIA – ŘÍM (ITÁLIE)
Věčné město je synonymem historie evropské civilizace a nabízí nekonečně mnoho možností poznání. Jedinečné dojmy ve Vás zanechá nejen Koloseum, Panteon či Sixtinská kaple, ale i procházka uličkami mimo davy turistů. Vzdálenost přístav – Řím: 80 km.

12. den

SAVONA (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Technická data lodě Costa Deliziosa 4*+

Délka: 294 m, šířka: 32 m, palub: 12, posádka: 921, hosté: 2.260 (2.826 s přistýlkami), rychlost: 22 uzlů, výtlak: 92.600 t.
Vybavení lodě : 11 různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, kino, knihovna, internetová kavárna, videohry, simulátor F1, golfový simulátor, zábavní program a prostory pro děti a mládež, solárium, lázně, kosmetický salon, wellness centrum, sportovní hřiště, okruh na běhání a in-line bruslení, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : 4 restaurace s různým kulinářským zaměřením

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Andalusie

21°C Jasno

Barcelona a okolí

20°C Polojasno

Costa Brava

16°C Jasno

Formentera

23°C Jasno

Ibiza

23°C Jasno

Madrid a okolí

17°C Jasno

Mallorca

18°C Skoro jasno

Menorca

19°C Skoro jasno

×