800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDubaj a malý okruh Ománem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis okruhu

Kosmopolitní Dubaj, úžasné nákupy a nekonečné pouště Ománu.

1. den
- odlet z Prahy do Dubaje. Po příletu transfer do hotelu v Dubaji. Večeře v hotelu.

2 – 4. den
- individuální volno, možnost nákupů, koupání, procházek starým městem Dubaje. Na místě možnost dokoupení fakultativních výletů (nejsou v ceně zájezdu): Dubaj City Tour – poznáte nejznámější místa tohoto fascinujícího města, nasednete na loď Abra, která vás převeze na arabský trh se zlatem a kořením; Nezapomenutelná Dubaj – budete obdivovat novou Dubaj – navštívíte nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, kde ze 124. patra shlédnete na město, zažijete atmosféru typického arabského trhu Souk.

5. den
- snídaně. Odjezd z Dubaje na hranice s Ománem, průjezd horami Al Hajar do Soharu. Navštívíte oázy Wadi Haimly a Wad Al Hawqayn. Ve večerních hodinách příjezd do Muscatu. Ubytování v hotelu, večeře.

6. den
- po snídani odjezd do Rustaq Fort, návštěva islámské pevnosti. Navštívíte Nakhal s jeho legendárním opevněním ze 17. století a pouštními minerálními termálními prameny. Návrat do Muscatu, večeře, nocleh v hotelu.

7. den
- snídaně. Prohlídka starého města i moderních čtvrtí, jejichž architektura na sebe přirozeně navazuje. Navštívíte Grand Mosque a muzeum Bait Al Zubar, kde se seznámíte s ománskou historií. Večeře a nocleh v hotelu.

8. den
- po snídani odjezd zpět na letiště v Dubaji, odlet a návrat do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Abu Dhabi

19°C Jasno

Dubaj

21°C Slabý déšť

Ras Al-Khaimah

20°C Dešťové přeháňky

Umm Al Quwain

21°C Slabý déšť