800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALIFORNIA

Typický městský hotel s mezinárodní atmosférou je určen především pro nenáročné cestovatele, kteří upřednostňují výhodnou cenu. Ideální poloha pro cestování a poznávání Dubaje.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

jednodušší městský hotel leží ve velmi živé části Dubaje. Hotel je vzdálen cca 6 km od mezinárodního letiště v Dubaji, nákupní možnosti jsou v okolí hotelu.

Ubytování

všech 41 menších pokojů je příjemně a účelně zařízeno. Pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, varnou konvici, TV/SAT, trezor. Minibar, internetové wifi připojení jsou za poplatek.

Vybavení

v menším živém městském hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, kavárna, internetový koutek, obchod se suvenýry, několik barů a noční klub. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu do obchodního centra (City Centre Shopping Mall) a na pláž (plážový park Al Mamsar nebo Jumeirah Beach). Vstup do plážového parku, slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Stravování

snídaně, za příplatek obědy. Snídaně: rozšířené kontinentální podávané formou bufetu. Obědy: servírované nebo bufetové.

Náš názor

typický městský hotel s mezinárodní atmosférou je určen především pro nenáročné cestovatele, kteří upřednostňují výhodnou cenu. Ideální poloha pro cestování a poznávání Dubaje.

Upozornění

Vízum a povolení vstupu do SAE je v kompetenci imigračního úřadu SAE, CK neodpovídá za možné odmítnutí vstupu do SAE.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 6 km

Počasí

Dubaj

36°C Jasno

×