800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Dubaj a Salalah - RADISSON ROYAL DUBAI + SALALAH ROTANA RESORT

  • Kombinace pobytů - město a moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN

Odlet z Prahy, transfer do hotelu v Muscatu, nocleh.

2. DEN

Volný den v Dubaji, možnost individuální prohlídky Muscatu po trase Mutrah Souk – nejstarší orientální trh v Ománu, rybí trh v části Mutrah, vládní čtvrť a rezidence sultána Qaboose ve starém Muscatu, mešita Sultána Qaboose, největší v Ománu, Královská opera – nejkrásnější budova opery na Arabském poloostrově. Můžete si také zakoupit fakultativní celodenní výlet Muscat City Tour v doprovodu anglicky mluvícího průvodce.

3. DEN

Odlet do Salalahu, ubytování v hotelu.

4.–8. DEN

Pobyt v Salalahu s možností zakoupit fakultativní výlety:

  • Pláže a hory Salalahu
    Celodenní výlet za krásami východního i západního Salalahu. Navštívíme rybářskou vesnici Taqah a staré ruiny Sumharam. Prozkoumáme původní hlavní město regionu Dhofar – Mirbat, které je dnes kouzelným rybářským městečkem. Poslední zastávkou ve východní části oblasti budou horské prameny Ayn Razat. Následuje zastávka u hrobky proroka Joba. Poslední zastávkou bude jedna z nejkrásnějších pláží Mughsayl, která je 4 km dlouhá a lemovaná bizarními vápencovými skálami a tzv. sufl érkami – otvory, kterými tryská mořská voda. Cena výletu zahrnuje oběd formou pikniku.
  • Salalah City Tour
    Půldenní výlet za poznáním města Salalah s návštěvou muzea a zřícenin starodávného přístavu, dnes archeologického parku Al Balid, pro seznámení se s historií lokality, dějinami místních měst i zajímavostmi kraje kadidla. Následuje jízda přes ovocné plantáže s krátkou zastávkou. Dále uvidíte působivou mešitu Sultána Qaboose, oficiální palác Jeho Výsosti sultána (Al Husn Palace) a tradiční trh Haffah Souk s možností nákupu suvenýrů.

9. DEN

Návrat zpět do Prahy.

Počasí

Dubaj

38°C Jasno

×