800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLARIDGE

Deira, cca 15 km od letiště, v těsné blízkosti centra města, v dosahu nákupních center.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází ve velmi živé obchodní části Dubaje zvané Deira v blízkosti známých dubajských tržišť se zlatem a kořením (Golden Souk, Spice Souk). Vzdálenost od letiště v Dubaji je zhruba 5 km. Hotel zdarma zajišťuje pravidelnou dopravu na pláž Jumeirah Beach. Vstup do plážového parku, slunečníky, lehátka jsou za poplatek.

Vybavení

v zrekonstruovaném hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, restaurace, menší obchod se suvenýry, orientální kavárna s vodní dýmkou, noční kluby, bar s živou hudbou, konferenční místnosti.

Služby za poplatek

internetové připojení.

Ubytování

všech 98 klimatizovaných pokojů zařízených v tradičním arabském stylu má koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor (zdarma), minibar (konzumace za poplatek), internet (WiFi) za poplatek, varnou konvici (káva a čaj zdarma).

Náš názor

Hotel je vhodný především pro méně náročné klienty, kteří chtějí být v centru dění a před moderními hotelovými komplexy upřednostní ubytování s atmosférou v typickém orientálním stylu.

Strava

Snídaně, za příplatek obědy. Snídaně: bufetové. Obědy: za příplatek servírované.

Povinné příplatky

Vratný depozit na hotelu: cca 100 AED/noc (konkrétní výše závisí na typu ubytování a stravování a délce pobytu) Vízum: 1990 Kč (při vyřízení v CK)

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Dubaj

31°C Jasno

×