800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejkrásnější z Nepálu + pobyt v Dubaji

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program na individuální bázi může být dle žádosti klienta upraven či prodloužen. Jedná se o unikátní způsob, jak poznat zajímavosti Nepálu bez nutnosti skupinového autobusového zájezdu (min. účast 2 osob), přesto za jedinečnou cenu.

1. den

Praha (Bratislava) / Dubaj
Odlet z Prahy/Bratislavy do Dubaje. Po příletu transfer na hotel. Ubytování v hotelu First Central (nebo podobném) na 2 noci se snídaní.

2. den

Dubaj
Volný den v Dubaji. Možnost fakultativních výletů:
Dubai City Tour - cena od 70,-USD/osoba
Abu Dhabi City Tour - cena od 120,-USD/osoba
Al Ain, oázy SAE - cena od 125,-USD/osoba
2 kontrasty Abu Dhabi (mešita, F1 zábavní park) - cena od 155,-USD/osoba
Nocleh v hotelu.

3. den

Dubaj / Káthmandú
Po snídani odjezd na letiště a odlet do Káthmandú. Po příletu do Káthmandú transfer do hotelu. Zbytek dne volno k odpočinku. Ubytování v hotelu Manang (nebo podobném - možnost připlatit si za vyšší kategorii hotelu) na 2 noci se snídaní.

4. den

Káthmandú
Po snídani celodenní prohlídka Káthmandú. Navštívíte chrám lorda Shivy, chrám Guheswari a chrám Bhairav. Dále si prohlédnete centrální náměstí Hanuman Dhoka. Jedná se o komplex paláců, nádvoří a chrámů, který je historickým sídlem králů postaveným mezi 12.-18. stoletím. Jedná se o komplex chráněný UNESCO. Odpoledne návštěva chrámu Pasphupatinath, který se nachází cca 5km od Káthmandú. Dále prohlídka Boudhanath - jedna z největších stúp (buddhistických staveb) v jižní Asii. Jedná se o ústřední místo tibetských buddhistů v Nepálu. V podvečer návrat do hotelu. Nocleh.

5. den

Káthmandú / Pokhara
Po snídani odjezd do Pokhary (198km / 6 hodin). Po příjezdu ubytování v hotelu Landmark (nebo podobném - možnost připlatit si za vyšší kategorii hotelu) na 2 noci se snídaní.

6. den

Pokhara
Brzy ráno odjezd do oblasti Sarangkot k pozorování překrásného východu slunce nad Himalájemi. Odpoledne prohlídka Pokhary - chrám Barahi, chrám Bindyabasini, Ďáblovy vodopády, Seti Gandaki, Seti Gorge. Návrat do hotelu a nocleh.

7. den

Pokhara / Káthmandú
Po snídani odjezd do Káthmandú. Večer návštěva Bhaktapur City. Navštívíte Lví bránu, Zlatou bránu, Palác padesáti pěti oken, galerii výtvarného umění a sochu krále Bhupatindra Malla. Ubytování v hotelu Manang (nebo podobném - možnost připlatit si za vyšší kategorii hotelu) na 1 noc se snídaní.

8. den

Káthmandú
Po snídani návštěva Patan Durbar Square. Náměstí situované v centru města je plné posvátncýh míst a chrámů. Náměstí je na seznamu UNESCO od roku 1979. Dále navštívíte Patan muzeum - specializující se na bronzové sochy a náboženské předměty. Chrám Krishna Mandir a tibetský utečenecký tábor. Tento tábor vznikl v roce 1960 pod patronátem Červeného kříže. Dle časových možností ještě navštívíte výrobnu koberců a ručně dělaných výrobků. Poté transfer na letiště k odletu zpět do Evropy.

9. den

Praha (Bratislava)
V odpoledních hodinách přílet do Prahy/Bratislavy.

Uvidíte/zažijete

zajímavosti Dubje, památky chráněné UNESCO v Nepálu, budhistické chrámy, Himaláje,...

Počasí

Dubaj

38°C Jasno

×