800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTradice a kvalita: Kempinski Resort plus stop v Dubaji

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet Praha
Současně s cestovní smlouvou dostaneme pokyny na cestu s dispozicemi, kdy bychom se měli dostavit k našemu odpolednímu odletu z pražského letiště Václava Havla směr Dubai.

2. den

Přílet Seychelly
Na dubajské mezinárodní letiště přiletíme krátce před půlnocí a přesuneme se k další odletové gate, odkud odlétá náš další spoj Emirates na hlavní seychellský ostrov Mahe (podrobnosti viz Pokyny na cestu).
Let trvá cca 4,5 hod., takže na mezinárodní letiště na Mahe dosedneme v ranních hodinách místního času. Po absolvování vstupních formalit (pro běžný pobyt vízum nepotřebujeme) se přihlásíme v letištním stánku partnerské agentury, která nás dopraví (cca 40 minut) do našeho hotelu na jihozápadě ostrova. Jsme na místě a začíná naše dovolená v ráji!

3. - 9. den

Pobyt na Seychellech
Užíváme si všech služeb hotelu, případně se vypravíme na další ostrůvky.

10. den

Návrat do Dubaje
Dnes budeme vstávat velmi časně, abychom stihli transferem ranní odlet spoje Emirates do Dubaje.
Do této metropole Emirátů přiletíme krátce po poledni. Hned po vystoupení z letadla budeme očekáváni pracovníky partnerské agentury, kteří nám pomohou se vstupními formalitami (oční sken, pasová kontrola,...) a nasměrují k vozu, jež nás odveze do hotelu.
Ubytováni budeme v tradičním a kvalitním pětihvězdičkovém městském hotelu HILTON DUBAI CREEK, v pokoji s krásným panoramatickým výhledem na Dubai Creek a město.
Odpoledne a večer můžeme navštívit populární Golden Souk, nejvyšší mrakodrap Burj Khalifa s nádhernými fontánami a obřím shopping centrem atd.

11. den

Dubai
Co jsme nestihli včera, na to máme dnes celičký den...

12. den

Dubai - Praha
Opět velmi časný budíček a transfer zpět na dubajské letiště. Spoj Emirates se s námi vrátí krátce po poledni.

Kempinski Resort Seychelles - Baie Lazare

Naše mínění:
LEGENDA SE VRACÍ! Kdysi velice populární hotel The Plantation Club, první kat. 5* na Seychellech, ve kterém se začátkem 90. let konaly soutěže Miss World, ukončil v polovině minulé dekády z důvodu neujasněných vlastnických vztahů svou činnost. V poslední době však byl komplexně rekonstruován a od r. 2012 je provozován renomovaným světovým řetězcem Kempinsky. Krásné místo, legendární historie a top současnost, to je ta správná volba i pro náročnou klientelu!

Poloha:
Na jihozápadě Mahé v zátoce Baie Lazare u cca kilometrové pláže, uprostřed tropické vegetace, s typicky seychellskou skálou v pozadí. Návštěvníci musí počítat se skutečností, že možnosti stravování a nákupů v bezprostředním okolí jsou minimální.

Spojení:
Z mezinárodního letiště cca půl hodiny, ho hl. města Victoria cca hodina jízdy.

Hotel:
Malebný areál nabízí recepci s lounge, 2 restauranty - hlavní Café Lazare a a la carte L´Indochine, 2 bary, bazén (slunečníky, lehátka, osušky), business centrum (internet zdarma, jinak v lobby WiFi za úhradu), čítárnu, boutique a dětský klub (6-12 let).

Pokoje:
Celkem 149, z toho třetina kat. Hillview, dále Beach Side (36x), Deluxe Beach Side (8x), Sea View (40x) a Deluxe Sea View (8x). Všechny stejně velké - cca 45m2 - a vybavené sedací soupravou, koupelnou (sprcha, WC, župan, fén), telefon, Sat-TV, přípojkou pro bezdrátový internet (za úhradu), klimatizací, varnou konvicí (káva/čaj), minibarem (první naplnění po příjezdu grátis, dále za úhradu), sejfem, balkonem či terasou. Pokoje označené Deluxe mají v koupelnách vanu. Orientace: Hill View - do vnitrozemí, Beachside - u některých částečný výhled na moře, Sea View - přímo na moře. Třetí osoba v pokoji je akceptována pouze u vybraných kategorií.

Aktivity:
V ceně šnorchlování, tenis, fitness, kajaky, půjčovna kol, badminton, volejbal. Za úhradu plachtění, lodě se skleněným dnem, rybaření a potápění (mimo hotel) a welness služby Kempinski The Spa. Několikrát týdně večer decentní hudební a zábavné pořady.

Stravování:
Ubytování se snídaní - buffet v Café lazare. Při polopenzi večeře buffet tamtéž nebo výběr z menu v L´Indochine (s doplatkem).

Počasí

Dubaj

33°C Jasno

×