800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BYBLOS MARINA

  • Noční život a nákupy na dosah
  • Oblíbené letovisko
  • Pláž Jumeirah Beach s jemným a bílým pískem je vzdálena cca 500 m od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Hotel je situován 15 km od centra města. V blízkosti jsou památky a místní zajímavosti jako Dubai Marina Yacht Club, Jumeirah Beach Residence nebo Jumeirah Walk. Pouhé 2 minuty chůze se nachází stanice metra Jumeirah Lakes Towers. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 35 km od hotelu.

Popis

Marina Byblos Hotel je výhodně umístněný v Marina Dubai čtvrti. Hotel je vhodný jak pro turisty, kteřý přijeli za oddychem. tak i pro obchodně orientovány klienty.

Vybavení hotelu

V prostorách hotelu klienti mohou využívat recepci 24h/den, směnárnu nebo úschovu zavazadel. Dále jsou pro klienty připraveny služby jako venkovní bazén v provozu po celý rok, sauna, fitness centrum, lázně a wellness, kulečník, noční klub, společenské či business prostory. Pro rodiče je k dispozici služba hlídaní dětí. Samozřejmostí je cizojazyčně mluvící personál. Na zkrácení volných chvil mají klienti možnost využít panoramatický střešní bazén.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkovém, dvoulůžkovém a trojlůžkovém pokoji (3. osoba je na přistýlce). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, Wi-Fi připojením (za poplatek), trezorem (za poplatek), TV.

Stravování

Formou snídaně a možnost dokoupení polopenze • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 06:00 – 10:30 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 23:00 ) Bary: Skybar On 10 - (07:00 - 23:00) Amedeus Club - (19:00 - 03:00) Nell Gwynne - (12:00 - 03:00) Arena Shisha Terrace - (19:00 - 03:00) Societe Dubai - (22:00 - 03:00) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Pláž se nachází cca 1,5 km od hotelu.

Pro děti

Hlídání dětí (za poplatek)

Sport a zábava

Bazén, sauna, fitness centrum, SPA centrum a noční klub. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Trezor, Wi-Fi připojení, SPA centrum hlídání dětí. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Abu Dhabi

30°C Jasno

Dubaj

30°C Jasno

Ras Al-Khaimah

30°C Jasno

Umm Al Quwain

31°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě