800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKlenoty Emirátů - plavba s českým delegátem

Není lepšího místa, kde trávit jaro, než exotika Blízkého východu. Jarní sezóna sráží teploty v Dubaji na velmi příjemných 28 stupňů a tak se tento region stává vyhledávaným cílem pro odpočinek a pohodu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Není lepšího místa, kde trávit jaro, než exotika Blízkého východu. Jarní sezóna sráží teploty v Dubaji na velmi příjemných 28 stupňů a tak se tento region stává vyhledávaným cílem pro odpočinek a pohodu.

Popis okruhu

Plavba Klenoty Emirátů byla speciálně navržena jako luxusní forma jarního odpočinku spojená s relaxací i zábavou na palubě lodi, šancí na lákavé nákupy a v neposlední řadě i atraktivní výlety z jednotlivých přístavů. Skvělou kombinaci této dokonalé dovolené dotváří i loď Serenade of the Seas se špičkovým servisem a moderním, pohodlným ubytováním v komfortních kajutách.

Vyrážíme z Dubaje, moderního města superlativ, které vyrostlo během několika desítek let. V současné době se považuje za jednu z nejluxusnějších turistických destinací na celém světě. Naleznete zde jediný sedmihvězdičkový hotel, podmořský hotel, nejvyšší budovu světa, uzavřený lyžařský areál v poušti a uměle vybudované ostrovy. Dubaj je také známá pro výjimečné nakupování, kvůli kterému sem jezdí lidé z celého světa.
První zastávkou na plavbě je Fujairah, město, jehož největší příjem je z turistiky, a proto se snaží být co nejmodernější a nejotevřenější světu. Navštivte nejstarší mešitu ve Spojených arabských emirátech a nádhernou pevnost, která je stará více než 360 let.
Třetí a čtvrtý den navštívíme Maskat, hlavní město Ománu. Jeho přístav je považován za jeden z nejkrásnějších přístavů na Arabském poloostrově. Vedle moderních měst Spojených arabských emirátů Maskat vypadá starobyle a poklidně. Ve městě se nachází známá Mešita sultána Kábúse, která patří mezi největší na světě.
Další zastávkou na této plavbě je moderní Abu Dhabi, hlavní město Spojených arabských emirátů. Město je známé luxusními mrakodrapy a jen několik starších budov a mešit svědčí o tom, že se jedná o islámské město. Nejznámější ulicí ve městě je Corniche, která je plná zeleně, stromů a fontánek. Ze střechy hotelu Hilton, který se nachází na této ulici, můžete obdivovat celé město jako na dlani.
Plavba bude zakončena opět v Dubaji, kde Vám loď ještě poslouží jako zakotvený hotel a Vy tak budete mít ještě dost času za poznávání tohoto pozoruhodného města.

Luxusní loď Serenade of the Seas lodní společnosti Royal Caribbean vás okouzlí svou elegancí. Tato skvělá loď nabízí skvělé panoramatické výhledy, atrium vysoké devět pater s prosklenými výtahy a velká okna přes celou stěnu. Stále je na co se dívat, co obdivovat, a i když zapadne slunce, loď ožije nočním životem na diskotéce, v barech a salóncích. Na Serenade of the Seas se jistě nudit nebudete.
Ubytování: Všechny kajuty mají klimatizaci, plochou TV, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a sprchou, vysoušeč vlasů, minibar a k dispozici 24hodinový pokojový servis. Apartmány mají navíc nadstandardní servis.
Vybavení lodě: 3 hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, italská restaurace, steak restaurace, snack bar, 17 barů a klubů, 2 bazény, 3 vířivky, lezecká stěna, golfový simulátor, minigolf, hřiště na basketbal, fotbal a volejbal, běžecká dráha, fitness centrum, lázeňský Spa areál, solárium, divadlo, kino, kasino, kulečník, diskotéka, knihovna, nákupní centrum, konferenční sál, dětský klub.

Loď: Serenade of the Seas

Den   Přístav / program                Připlutí    Odplutí
1.den Dubaj (Arabské emiráty)           -       18:00
2.den Fujairah (Arabské emiráty)    08:00    17:00
3.den Maskat (Omán)                   09:00        -
4.den Maskat (Omán)                   18:00
5.den na moři   
6.den Abu Dhabi (Arabské Emiráty) 08:00    18:00
7.den Dubaj (Arabské emiráty)       08:00       -
8.den Dubaj (Arabské emiráty)            -         - 
  
Ubytování:
 Vybavení vnitřních a vnějších kajut: klimatizace, TV, bezpečnostní trezor, telefon, koupelna s WC a sprchou, vysoušeč vlasů a minibar. Apartmány mají navíc nadstandartní servis. Většina kajut má oddělená lůžka, která lze přestavět na manželskou postel. Přídavná lůžka jsou buď sklopná nebo rozkládací pohovka. Všechny typy kajut mají k dispozici 24hodinový pokojový servis.

Stravování:
Jídlo je podáváno 5x denně. Nabídka hlavních jídel je z mezinárodní kuchyně. Začátek večerního stolování v hlavních restauracích je možné rezervovat ve více termínech.

Počasí

Abu Dhabi

34°C Jasno

Dubaj

33°C Jasno

Ras Al-Khaimah

34°C Jasno

Umm Al Quwain

33°C Jasno

×