800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrálovstvím ropných šejků

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Vybavení lodě

prosklené interiéry s elegantním nábytkem a tkaninami, sbírky moderních uměleckých děl a soch, centrum v srdci lodi sahající do výšky 9 palub s točitými schodišti, klenutým stropem a prosklenými výtahy nabízející panoramatický výhled, výběr stravovacích zařízení včetně barů a restaurací, lezecká stěna a fitness centrum, moderní denní lázně, solárium lázně se stahovatelnou prosklenou střechou, vodopády a bazénem, divadlo, internetová kavárna, dozorovaný program pro mládež a centrum pro děti, jamkoviště a dolfový simulátor, noční klub, kasino a mnoho dalšího.
Zajímavost:jako jediná třída lodí má na palubě samovyrovnávací kulečníkové stoly!

Vybavení kajut

dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V.

Stravování

rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

1. den

odlet z Prahy do Dubaje (SAE), nalodění v odpoledních hodinách, vyplutí, večeře.

2. den

Fujairah (SAE) – v nejmladším z Emirátů se můžete nechat okouzlit překrásnými plážemi, horskými hřebeny a archeologickými vykopávkami či etnografi ckým muzeem, užít si atmosféru starých trhů nebo se nechat zlákat k aktivnímu odpočinku, ať už se rozhodnete pro vodní sporty nebo pro výpravu do pouště.

3. den

Muscat (Omán) – jedno z nejstarších měst Středního východu, známé kdysi jako velké obchodní centrum, je dnes starým přístavem s velkolepým Sultánským palácem a luxusním palácem Al-Alam. Město si zachovalo tradice, ale zároveň nabízí všechny vymoženosti moderního světa.

4. den

Muscat (Omán) – můžete se vydat na procházku nebo organizovaný výlet a nechat se okouzlit orientální atmosférou tohoto místa.

5. den

plná penze na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit.

6. den

Abu Dhabi (SAE) – v hlavním městě Emirátů, kde se luxus a styl snoubí s tradičními hodnotami, si můžete vychutnat klidné pláže i zelené oázy nebo se projít po starých náměstích, volný čas.

7. den

Dubai – jedna ze sedmi perel Emirátů má dvě tváře, moře i poušť, ale především je to jedno z nejexkluzivnějších měst světa, s nejmodernějšími stavbami, nákupními středisky i mešitami, se starobylými tržnicemi a špičkovými restauracemi, volný čas.

8. den

transfer z přístavu na letiště, odlet do Prahy.

9. den

přílet do Prahy.

Orientační ceny výletů

Dubaj City tour
Přístav: DUBAJ
Doba trvání: cca 4,5 hodin Dospělá osoba: od 39 USD
Dítě: od 22 USD
Město, které je plné luxusu a fantazie, najdete zde jediný hotel na světě kategorie 7* Burj Al Arab, uměle vybudované palmové ostrovy s luxusními hotely a rezidencemi, podmořský hotel, krytou sjezdovku pro milovníky lyžovaní a mnoho dalšího.

Technické parametry lodi

SERENADE OF THE SEAS****:
délka: 293 m
šířka: 32 m
palub: 13
posádka: 859
počet pasažérů: 2501
výtlak: 90 090 tun

Cena za plavbu s delegátem zahrnuje

plavbu - povinné spropitné na lodi - plavební poplatky a přístavní taxy - služby česky mluvícího delegáta po celou dobu zájezdu - transfery letiště - přístav - letiště - leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku - pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Počasí

Abu Dhabi

31°C Mlžný opar

Dubaj

33°C Jasno

Ras Al-Khaimah

30°C Jasno

Umm Al Quwain

30°C Jasno

×