800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANAT JEBEL DHANNA RESORT

Danat Jebel Dhanna Resort je luxusní pětihvězdičkový hotel, který se nachází na západním pobřeží Arabského zálivu a cca. 250 kilometrů od emirátu Abu Dhabi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Danat Jebel Dhanna Resort je luxusní pětihvězdičkový hotel, který se nachází na západním pobřeží Arabského zálivu a cca. 250 kilometrů od emirátu Abu Dhabi. Mezinárodní letiště je vzdáleno přibližne 240 kilometrů od hotelu. Resort je situovaný na krásné bílé písčité pláži.

Ubytování

V resortu je 109 luxusně zařízených pokojů, 4 junior suity a 6 velmi prostorných vil. V každém ubytovacím zařízení naleznete vysoušeč vlasů, minibar, kabelovou TV, telefon,internet, terzor, kávovar a klimatizaci.

Vybavení

Resort nabízí ty nejlepší služby, luxusní apatrmá a velké množství sportovního vyžití pro všechny. Naleznete zde i konferenční místnost s nejnovějšími technologiemi pro malé i velké konference, recepci , restaurace, bar, bazén, hotelový trezor, směnárnu, výtah, kadeřnictví, internet, parkoviště, obchody aj.

Stravování

snídaně

Sport a zábava

V tomto luxusním resortu můžete vyzkoušet fitness centrum s posilovnou, venkovní bazén, spa a saunu, vodní sporty (vodní earobic, jízda na banánu, vodní lyžování, motorové čluny...), stolní tenis, tenis, basketball a mnoho dalšího. Windsurfing, volejbal, vodní sporty, tenis, stolní tenis, potápění, plážový volejbal, plachtění, fitness, bazén, basketbal, aerobic vodní, aerobic

Počasí

Abu Dhabi

30°C Skoro jasno

×