800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFormule 1 - Abu Dhabi

    Vydejte se s námi na závod F1 do Abu Dhabi na okruh Yas Marina a buďte u jedné z nejprestižnější sportovní akce roku 2015. Rovinky, na kterých formule dosahují rychlosti přes 300 km/hod, zákeřné šikany na kterých piloti svých strojů svádí neúprosné souboje kolo na kolo. Takové jsou závody Formule 1.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy
Ve čtvrtek 26. listopadu odletíte ve večerních hodinách z letiště Václava Havla v Praze do Bělehradu. Zde přestoupíte na noční let do hlavního města Spojených Arabských Emirátů.

2. den

Přílet do Abu Dhabi
V pátek ráno přistanete v Abu Dhabi a po vyřízení všech vstupních formalit na Vás bude čekat soukromý odvoz z letiště přímo do hotelu.

3. den

Trenink & kvalifikace
V sobotu ráno Vás po snídani hotelový transfer převeze k závodnímu okruhu Yas Marina Circuit. Od 14:00-15:00 se jede měřený trénink a od 17:00 startuje kvalifikace.

4. den

Hlavní závod
Neděli zahájíte snídaní v hotelu a po jídle se necháte převézt k závodnímu okruhu. Hlavní závod startuje v 17:00.

5. den

Odlet do Prahy
V noci Vás privátní transfer převeze na letiště odkud s jedním přestupem v Bělehradě odletíte zpět do ČR. V Praze přistanete před devátou hodinou ranní.

Ubytování

Tryp by Wyndham Abu Dhabi Centre 4*
Hotel se nachází v samém srdci Abu Dhabi v rušné obchodní čtvrti, vedle Sheikh Khalifa Energy Complex, Tryp by Wyndham Abu Dhabi City Centre a může se pochlubit skvělou polohou. V blízkosti je malebná Corniche a populární Al Mariah Mall pěší zóna. Dále v nedalekém okolí narazíte na korporace jako ADNOC, Takreer a Borouge, stejně jako snadný přístup ke klíčovým dopravním uzlům, jako je mezinárodní letiště Abu Dhabi. Přidejte cool design, funkční prostor, vybavení a služby, které jsou opravdu na vysoké úrovni.
Náročnější cestovatelé očekávají kvalitní služby, a hotel Tryp by Wyndham Abu Dhabi City Centre je může nabídnout. Pro návštěvníky hotelu jsou k dispozici tělocvična a venkovní bazén, podzemní parkoviště pro maximální jednoduchost a bezpečnost; a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Každý ze 146 prostorných pokojů jsou vybaveny nadstandardními doplňky, jako je dokovací stanice pro iPod, 42-palcové TV s plochou obrazovkou HDTV, plyšové lůžkoviny, elektronický trezor a plně zásobený minibar. Nedaleko od hotelu se nachází Yas Marina Circuit pro závody F1, zatímco Yas Waterworld je ideální pro děti i dospělé, s množstvím skluzavek a zábava pro všechny.
Vybavení: úschovna zavazadel (lyží apod.), stanoviště taxi, společenská místnost, snídaňová restaurace, slunečníky a lehátka, salonky, restaurace, recepce, parkování, masáže, letní terasa, konferenční místnost, kavárna, kancelářské služby, jídelna, jacuzzi, internet, hotelový trezor, garáže, fitness, business centrum, bazén vnitřní, bazén, bar, 24-hod.servis, výtah

Počasí

Abu Dhabi

35°C Jasno

×