800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRADISON BLUE HOTEL ABU DHABI YAS ISLAND

  • V okolí lákavé atrakce
  • Centrum Abu Dhabi je vzdáleno cca 20 minut jízdy

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Ideální poloha na ostrově Yas, kde najdete nejen skvělé atrakce, ale máte možnost relaxovat i na nedaleké privátní pláži Yas Beach!

Poloha

Abu Dhabi, Yas Island. Hotel se nachází v těsné blízkosti přístavu Yas Southern Marina, okruhu F1 Yas Marina Circuit a 18ti jamkového golfového hřiště Yas Links, nedaleko zábavního Ferrari World Parku a také vodního parku Yas Waterworld. Vzdálenost od centra Abu Dhabi cca 15 minut, od letiště v Abu Dhabi cca 10 minut a od letiště v Dubaji cca 70 minut jízdy. Klienti mohou využívat pláž Yas Beach s plážovým klubem.

Vybavení hotelu

397 pokojů a suite. Klimatizace, 2 restaurace, 2 bary, 2 bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, golf, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, shuttle bus do centra města, na pláž Yas Beach, do Ferrari World Parku, do Yas Mall a do Yas Waterworld.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou bufetu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 10 min.

Počasí

Abu Dhabi

29°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×