800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LANDMARK SUITES

Vynikající prostorné a komfortní apartmány za výbornou cenu. Náš tip.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Landmark Suites je situován na pomezí emirátů Sharjah a Ajman. Leží na Corniche Road s výhledem na Arabský záliv a od veřejné pláže je oddělen pouze pobřežní komunikací. Má výhodnou polohu u obchodních center, jako např. Ajman Free Zone, Ajman Port, Hamriya Free Zone a Port Khalid. Velmi pohodlný hotel vhodný jak pro obchodní cesty, tak pro odpočinek a strávení pohodové dovolené, se nachází v bezprostřední blízkosti písčité pláže.

Ubytování

Téměř každý pokoj disponuje výhledem na zlaté písky pobřeží a nekonečný oceán. Vybavení apartmánů: nastavitelná klimatizace, telefon, televize, minibar, koupelna s WC, vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, trezor, kuchyňka, balkon.

Vybavení

V hotelu najdete mimo jiné vstupní halu s recepcí, restauraci, bar, pokojový servis, business centrum, prádelnu a další příslušenství. Pro děti: Vnitřní bazén s dětskou sekcí.

Stravování

Snídaně. Možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

Písčitá pláž je přímo před hotelem, oddělená místní komunikací.

Sport a zábava

Krytý bazén, fitness centrum, vířivka, sauna, vodní sporty na pláži, výlety (safari do pouště, jízda na velbloudovi, lyžování v Dubaji, výlety do jiných emirátů atd.).

Náš názor

Vynikající prostorné a komfortní apartmány za výbornou cenu. Náš tip.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×