800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BENTA

Menší městský hotel situovaný nedaleko živého obchodního centra Dubaje. Ideální pro nenáročné cestovatele, kteří si přejí být přímo v centru dění.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází nedaleko známého orientálního tržiště se zlatem a s kořením, v blízkosti jsou četné obchody a restaurace. Mezinárodní letiště v Dubaji je od hotelu vzdáleno cca 5 km.

Vybavení

menší hotel rodinného typu má 32 pokojů, které jsou umístěné ve dvou podlažích. V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, lobby bar, několik nočních klubů (ruský, indický, bangladéšský), indická "a la carte" restaurace, sauna, posilovna, bazén na střeše. Lehátka u bazénu jsou zdarma. Hotel zajišťuje jednou denně dopravu na pláž Al Mamzar, zde je vstup do plážového parku za poplatek, slunečníky, lehátka jsou rovněž za poplatek. Internetové WiFi připojení je v hotelu za poplatek.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, LED TV/SAT, telefon, trezor, minibar (konzumace za poplatek), internetové WiFi připojení (za poplatek).

Náš názor

Menší městský hotel situovaný nedaleko živého obchodního centra Dubaje. Ideální pro nenáročné cestovatele, kteří si přejí být přímo v centru dění.

Strava

Snídaně:rozšířené kontinentální podávané bufetem
Obědy:za příplatek servírované
Večeře:za příplatek servírované

Služby za poplatek

internetové WiFi připojení

Povinné příplatky

vízum - 1990 Kč při vyřízení v CK FIRO-tour, vratná kauce (depozit na útratu v hotelu) 200 USD/pokoj

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 5 km

Počasí

Dubaj

34°C Jasno

×