Zobrazit všechny nabídky
Arabské emiráty | Deira

BENTA

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel se nachází nedaleko známého orientálního tržiště se zlatem a s kořením, v blízkosti jsou četné obchody a restaurace. Mezinárodní letiště v Dubaji je od hotelu vzdáleno cca 5 km.

  Vybavení

  menší hotel rodinného typu má 32 pokojů, které jsou umístěné ve dvou podlažích. V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, lobby bar, několik nočních klubů (ruský, indický, bangladéšský), indická "a la carte" restaurace, sauna, posilovna, bazén na střeše. Lehátka u bazénu jsou zdarma. Hotel zajišťuje jednou denně dopravu na pláž Al Mamzar, zde je vstup do plážového parku za poplatek, slunečníky, lehátka jsou rovněž za poplatek. Internetové WiFi připojení je v hotelu za poplatek.

  Ubytování

  příjemně zařízené pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, LED TV/SAT, telefon, trezor, minibar (konzumace za poplatek), internetové WiFi připojení (za poplatek).

  Náš názor

  Menší městský hotel situovaný nedaleko živého obchodního centra Dubaje. Ideální pro nenáročné cestovatele, kteří si přejí být přímo v centru dění.

  Strava

  Snídaně:rozšířené kontinentální podávané bufetem
  Obědy:za příplatek servírované
  Večeře:za příplatek servírované

  Služby za poplatek

  internetové WiFi připojení

  Povinné příplatky

  vízum - 1990 Kč při vyřízení v CK FIRO-tour, vratná kauce (depozit na útratu v hotelu) 200 USD/pokoj