800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARABIAN PARK

  • Cenově dostupný luxus
  • Řada špičkových zařízení

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Arabian Park Hotel se nachází 10 minut od Dubai International Airport a nedaleko od Dubai World Trade Centre, Financial Centre & Dubai International Convention and Exhibition Centre.

Hotel

Arabian Park Hotel je nejlepší ve své třídě 3-hvězdičkových hotelů v Dubaji, který nabízí cenově dostupný luxus s řadou špičkových zařízení. Hotel má prostory pro opalování, posilovnu, 4 stravovací zařízení. K dispozici je brasserie s širokou nabídkou mezinárodní kuchyně a u bazénu je podáváno lehké občerstvení. Saláty, suši a sendviče si můžete přímo na pokoj objednat prostřednictvím hotelové služby.

Pokoje

Hotel poskytuje pěkně zařízené pokoje s moderní koupelnou a v některých případech také s mimořádně velkým balkonem a nádherným výhledem na město. Na pokojích je trezor, čajová konvice, kávovar, lednička, klimatizace, satelitní TV, internet.

Zábava

Golf, koupání, pláže, výlety, nákupy.

Hřiště

Emirates Golf - Faldo
Druhé mistrovské golfové hřiště otevřené v roce 1996, bylo pojmenováno "Wadi", převzato z arabského slova pro "údolí". Přebudovaný v roce 2005 golfovou legendou a šestinásobným vítěz majorů Nickem Faldem.

Přebudované hřiště bylo přejmenované na "Faldo". Po jeho znovuotevření v říjnu 2006, 7.348 yardů, par-72 a ukázalo se být stejně populární jako jeho předchůdce.

Přírodní údolí po celé délce hřiště přichází do hry, bunkry Faldo jsou kombinovány s přirozeně členitým terénem a vytváří jedinečný golfový zážitek.

"Faldo" předčil všechna očekávání a je považován za jedno z nejlepších hřišť v Dubaji.

Počasí

Dubaj

32°C Jasno

×