Zobrazit všechny nabídky
Arabské emiráty | Dubaj

ARABIAN PARK

  Poloha a popis

  Poloha

  Arabian Park Hotel se nachází 10 minut od Dubai International Airport a nedaleko od Dubai World Trade Centre, Financial Centre & Dubai International Convention and Exhibition Centre.

  Hotel

  Arabian Park Hotel je nejlepší ve své třídě 3-hvězdičkových hotelů v Dubaji, který nabízí cenově dostupný luxus s řadou špičkových zařízení. Hotel má prostory pro opalování, posilovnu, 4 stravovací zařízení. K dispozici je brasserie s širokou nabídkou mezinárodní kuchyně a u bazénu je podáváno lehké občerstvení. Saláty, suši a sendviče si můžete přímo na pokoj objednat prostřednictvím hotelové služby.

  Pokoje

  Hotel poskytuje pěkně zařízené pokoje s moderní koupelnou a v některých případech také s mimořádně velkým balkonem a nádherným výhledem na město. Na pokojích je trezor, čajová konvice, kávovar, lednička, klimatizace, satelitní TV, internet.

  Zábava

  Golf, koupání, pláže, výlety, nákupy.

  Hřiště

  Emirates Golf - Faldo
  Druhé mistrovské golfové hřiště otevřené v roce 1996, bylo pojmenováno "Wadi", převzato z arabského slova pro "údolí". Přebudovaný v roce 2005 golfovou legendou a šestinásobným vítěz majorů Nickem Faldem.

  Přebudované hřiště bylo přejmenované na "Faldo". Po jeho znovuotevření v říjnu 2006, 7.348 yardů, par-72 a ukázalo se být stejně populární jako jeho předchůdce.

  Přírodní údolí po celé délce hřiště přichází do hry, bunkry Faldo jsou kombinovány s přirozeně členitým terénem a vytváří jedinečný golfový zážitek.

  "Faldo" předčil všechna očekávání a je považován za jedno z nejlepších hřišť v Dubaji.

  Cena zahrnuje

  7 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji se snídaní, 3x green fee na Emirates -Faldo (mimo pá,so,svátky), garantované hrací časy, transfer z/na letiště, pojištění proti úpadku

  Cena nezahrnuje

  letenku, cestovní pojištění, víza, další golfové hry, transfer na golfová hřiště