800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORAL ORIENTAL

V blízkosti finančních a nákupních center ve čtvrti Deira, cca 10 min. jízdy od mezinárodního letiště. V docházkové vzdálenosti trh se zlatem a kořením. Hotel Coral Oriental je jeden z tzv. suchých hotelů, kde se nepodává žádný alkohol.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V blízkosti finančních a nákupních center ve čtvrti Deira, cca 10 min. jízdy od mezinárodního letiště. V docházkové vzdálenosti trh se zlatem a kořením.

Ubytování

Celková kapacita: 96 prostorných pokojů. Základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, telefon, minibar, trezor, zařízení k přípravě kávy a čaje, vysoušeč vlasů. Za poplatek možnost připojení k internetu. Kategorie: standard pokoje - deluxe suity.

Vybavení

Posilovna, sauna, vířivka, shuttle bus na pláž a do nákupního centra v Deiře. “Al Nafoora” - hlavní hotelová restaurace s mezinárodní kuchyní, “Rumours” – kavárna. Směnárna, prádelna, obchod se suvenýry, business centrum, kadeřnictví, exkurze.

Stravování

Polopenze (bufetové snídaně + obědy). Za příplatek večeře.

Pláž

Veřejná pláž Al Mamzar dostupná hotelovým shuttle busem (vstup na pláž za poplatek).

Náš názor

Hotel ve staré čtvrti Dubaje vhodný k nákupům a poznání destinace. Hotel Coral Oriental je jeden z tzv. suchých hotelů, kde se nepodává žádný alkohol.

Počasí

Dubaj

29°C Jasno

×