800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CROWNE PLAZA DUBAI FESTIVAL CITY

Městské pláže v Dubaji či plážové parky (Al Mamzar Beach Park, Jumeirah Beach). Nově otevřený luxusní hotelový komplex se nachází v těsné blízkosti dubajského přístavu Festival Marina s mnoha obchůdky a restauracemi u známého obchodního centra Dubai Festival City. Vzdálenost od letiště v Dubaji je cca 5 km. Nedaleko se nachází oblíbené golfové hřiště Al Badia Golf Club. K dopravě na pláž (plážové parky Al Mamzar Beach Park nebo Jumeirah Beach) je možné využít taxislužbu. Vstup do plážového parku za poplatek, slunečníky a lehátka za poplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotelový komplex se nachází v těsné blízkosti dubajského přístavu Festival Marina s mnoha obchůdky a restauracemi, u známého obchodního centra Dubai Festival City. Vzdálenost od letiště v Dubaji je cca 5 km. Nedaleko se nachází oblíbené golfové hřiště Al Badia Golf Club. K dopravě na pláž (plážové parky Al Mamzar Beach Park nebo Jumeirah Beach) je možné využít taxislužbu. Vstup do plážového parku za poplatek, slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení

nově otevřený hotel tvoří třicetišestipodlažní budova s 316 pokoji. V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, belgický bar, několik a la carte restaurací (např. francouzská, libanonská), hlavní restaurace, bazén, dětský bazén, SPA centrum, sauna a posilovna (zdarma), konferenční místnosti, obchod se suvenýry. Klienti hotelu Crowne Plaza mohou využívat služeb sousedního hotelu Intercontinental (bazény, venkovní jacuzzi, zahrada, restaurace a la carte). Lehátka, osušky, slunečníky u bazénů jsou zdarma.

Ubytování

velice příjemně zařízené, prostorné, klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, župan a domácí obuv, plazmovou SAT/TV, trezor (zdarma), minibar (konzumace za poplatek), internetové připojení (WiFi) za poplatek, žehličku, varnou konvici (káva a čaj zdarma).

Náš názor

Nádherné prostředí, vysoký standard služeb, vynikající stravování, velice komfortní ubytování. Moderní hotel je vhodný především pro ty, kteří chtějí být v centru veškerého dění a zábavy. Doporučujeme rovněž pro milovníky golfu, v blízkosti se nachází známé golfové hřiště Al Badia.

Strava

snídaně, za příplatek večeře
Snídaně:bufetové
Večeře:za příplatek bufetové

Služby za poplatek

internet, SPA centrum, masáže, golf.

Počasí

Dubaj

26°C Jasno

×