800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDouble Tree by Hilton plus stop v Dubaji

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet Praha
Současně s cestovní smlouvou dostaneme pokyny na cestu s dispozicemi, kdy bychom se měli dostavit k našemu odpolednímu odletu z pražského letiště Václava Havla směr Dubai.

2. den

Přílet Seychelly
Na dubajské mezinárodní letiště přiletíme krátce před půlnocí a přesuneme se k další odletové gate, odkud odlétá náš další spoj Emirates na hlavní seychellský ostrov Mahe (podrobnosti viz Pokyny na cestu).
Let trvá cca 4,5 hod., takže na mezinárodní letiště na Mahe dosedneme v ranních hodinách místního času. Po absolvování vstupních formalit (pro běžný pobyt vízum nepotřebujeme) se přihlásíme v letištním stánku partnerské agentury, která nás dopraví (cca hodina) do našeho hotelu na severozápadě ostrova. Jsme na místě a začíná naše dovolená v ráji!

3. - 9. den

Pobyt na Seychellech
Užíváme si všech služeb hotelu, případně se vypravíme na další ostrůvky.

10. den

Návrat do Dubaje
Dnes budeme vstávat velmi časně, abychom stihli transferem ranní odlet spoje Emirates do Dubaje.
Do této metropole Emirátů přiletíme krátce po poledni. Hned po vystoupení z letadla budeme očekáváni pracovníky partnerské agentury, kteří nám pomohou se vstupními formalitami (oční sken, pasová kontrola,...) Po vyzvednutí zavazadel následuje transfer do hotelu.
Ubytováni budeme v některém z kvalitních (min. 4*) městských hotelů v Dubaji.
Odpoledne a večer můžeme navštívit populární Golden Souk, nejvyšší mrakodrap Burj Khalifa s nádhernými fontánami a obřím shopping centrem atd.

11. den

Dubai
Co jsme nestihli včera, na to máme dnes celičký den...

12. den

Dubai - Praha
Opět velmi časný budíček a transfer zpět na dubajské letiště. Spoj Emirates se s námi vrátí krátce po poledni.

DoubleTree by Hilton Seychelles - Allamanda Resort+Spa

Naše mínění:
I na hlavním a relativně rušnějším seychellském ostrově Mahe se dají najít klidné lokality, mezi které patří zejména jižní cíp. Na východním, a tím pádem relativně sušším pobřeží, se nachází tento tradiční, nicméně v roce 2013 kvalitně zrenovovaný hotýlek provozovaný v rámci celosvětového řetězce Hilton. Kdo hledá vyšší standard v pohodové lokalitě, kde celkový součet hostů i personálu jen výjimečně překročí stovku, ten je tu na správné adrese.
Poloha:
Na východě nejjižnějšího výběžku Mahe u malé pláže, skalisky oddělené od větší Anse Royale.
Spojení:
Z mezinárodního letiště cca půlhodinka jízdy, do hl. města Victoria dle dopravní situace 40-60 minut.
Hotel:
Idylicky umístěný hotýlek s malebnými pahorky v pozadí tvoří pouze jedna hlavní budova vyvedená v příjemných barvách. Kromě recepce je v ní umístěna i bufetová restaurace Les Palms s venkovní terasou, bar, knihovnička a boutique. Internet v lobby za úhradu. Na terase jsou slunečníky, lehátka a menší bazén.
Pokoje:
Rovněž v hlavní budově, resp. v jejím prvním a druhém podlaží a rovněž v podkroví. Dohromady je jich pouze 30, z toho většina v základní kategorii Ocean View (velmi prostorné, cca 58m2). V koupelně je sprcha, WC, župany, fén. V pokoji pak TV, DVD, iPod, telefon, malá lednička, ventilátor, klimatizace, varná konvice (káva/čaj), sejf. Každý pokoj má velký krytý balkon směrem na moře. Šestice větších (cca 70m2) Deluxe Ocean View Rooms skrývá navíc velkou anticky laděnou mosaznou vanu a především jacuzzi na balkoně.
Stravování:
V základní ceně je snídaně (buffet) při polopenzi rovněž večeře buffet. Během dne slouží restaurant a la carte.
Aktivity:
Několikrát týdně hraje večer decentní hudba. V ceně je fitness, šnorchlování, kajaky, beachvolejbal, badminton, šipky. V blízkosti hotelu se nachází půjčovna kol (za úhradu). V malém spacentru Duniye s nádherným výhledem na oceán si hosté mohou objednat masáže a další procedury (za úhradu).

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Dubaj

30°C Jasno

×