Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Arabské emiráty | Dubaj

ARABIAN COURTYARD

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel se nalézá v části Dubaje, která se jmenuje Bur Dubai, přímo naproti Muzeu Dubaje, jen 5 minut jízdy od World Trade Centre, krátkou procházkou se dostanete přímo až k Dubajskému zálivu. Transfer na pláž, vzdálenou cca 10 minut, hotelovým busem zdarma.

  Ubytování

  elegantně zařízené standardní pokoje s výhledem na bazén mají 33 m2, umístěné na 2.–6. patře. Klimatizace, SAT/TV, trezor, souprava na výrobu kávy a čaje, rychlostní připojení na internet, koupelna se sociálním zařízením, žehlicí zařízení. Pokoje s výhledem na Muzeum Deluxe Museum view jsou stejně veliké a nalézají se v 1.–6. patře. Executive Suita se stejnou rozlohou jsou v 2.–7. patře s výhledem na město, mají navíc přístup do privátní lounge na snídani a koktejly, celý den teplé a studené nápoje, připojení Wi-Fi, a místnost pro návštěvy.

  Vybavení

  recepce, restaurace, několik konferenčních místností, bazén, bar u bazénu, fi tness, parní lázeň, lázně, sauna, jacuzzi, salon krásy, diskotéka, obchody. Služby za poplatek: lázně, sauna, parní lázeň, salon krásy. Pro děti: dětský bazén, hlídání dětí.

  Stravování

  snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: bufetové Večeře: servírované za příplatek

  Pláž

  komplex ve městě, transport na písčitou pláž zdarma

  Náš názor

  Elegantní hotel s širokým zázemím zejména pro obchodníky, díky dalším službám vám umožní i bohatý odpočinek.

  Možnosti obsazení

  X / XX