800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARABIAN COURTYARD

Hotel se nalézá v části Dubaje, která se jmenuje Bur Dubai, přímo naproti Muzeu Dubaje, jen 5 minut jízdy od World Trade Centre, krátkou procházkou se dostanete přímo až k Dubajskému zálivu. Transfer na pláž, vzdálenou cca 10 minut, hotelovým busem zdarma.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

hotel se nalézá v části Dubaje, která se jmenuje Bur Dubai, přímo naproti Muzeu Dubaje, jen 5 minut jízdy od World Trade Centre, krátkou procházkou se dostanete přímo až k Dubajskému zálivu. Transfer na pláž, vzdálenou cca 10 minut, hotelovým busem zdarma.

Ubytování

elegantně zařízené standardní pokoje s výhledem na bazén mají 33 m2, umístěné na 2.–6. patře. Klimatizace, SAT/TV, trezor, souprava na výrobu kávy a čaje, rychlostní připojení na internet, koupelna se sociálním zařízením, žehlicí zařízení. Pokoje s výhledem na Muzeum Deluxe Museum view jsou stejně veliké a nalézají se v 1.–6. patře. Executive Suita se stejnou rozlohou jsou v 2.–7. patře s výhledem na město, mají navíc přístup do privátní lounge na snídani a koktejly, celý den teplé a studené nápoje, připojení Wi-Fi, a místnost pro návštěvy.

Vybavení

recepce, restaurace, několik konferenčních místností, bazén, bar u bazénu, fi tness, parní lázeň, lázně, sauna, jacuzzi, salon krásy, diskotéka, obchody. Služby za poplatek: lázně, sauna, parní lázeň, salon krásy. Pro děti: dětský bazén, hlídání dětí.

4000

Stravování

snídaně, za příplatek polopenze Snídaně: bufetové Večeře: servírované za příplatek

Pláž

komplex ve městě, transport na písčitou pláž zdarma

Náš názor

Elegantní hotel s širokým zázemím zejména pro obchodníky, díky dalším službám vám umožní i bohatý odpočinek.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Dubaj

38°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×