800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON FOUR POINTS SHEIKH ZAYED ROAD

Hotel leží přímo na klíčové tepně moderní Dubaje – na Sheikh Zayed Road. V blízkosti hotelu najdete velké množství moderních obchodů, barů a restaurací, nedaleko od hotelu se staví jedna z nejvyšších staveb světa Burj Dubai, na kterou je výhled od bazénu na střeše hotelu (odhadovaná výška Burj Dubai je 800 m). V dosahu hotelu jsou i nákupní centra včetně legendárního Mall of The Emirates s velkou krytou sjezdovkou nebo Dubai Mall, kde je kolem tisíce obchodů. A také mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno jen 15 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží přímo na klíčové tepně moderní Dubaje – na Sheikh Zayed Road. V blízkosti hotelu najdete velké množství moderních obchodů, barů a restaurací, nedaleko od hotelu se nachází jedna z nejvyšších staveb světa Burj Khalifa, na kterou je výhled od bazénu na střeše hotelu. V dosahu hotelujsou i nákupní centra včetně legendárního Mall of the Emirates s velkou krytou sjezdovkou nebo Dubai Mall, kde je kolem tisíce obchodů. A také mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno jen 15 minut jízdy.

Vybavení

Hotel otevřený v květnu 2008 nabízí svým klientům vstupní halu s recepcí, 2 restaurace, 2 bary, Wi–fi připojení na internet ve veřejných prostorách zdarma a business centrum. Na střeše hotelu se nachází bazén a terasa na slunění, bar u bazénu.

Pokoje

Moderní klimatizované pokoje mají koupelnu/WC, LCD TV, kávovar, minibar, trezor, telefon a připojení na internet (ADSL za poplatek).

Stravování

Snídaně formou bufetu a večeře formou menu.

Náš názor

Moderní hotel přímo v jedné z nejnovějších a nejvýstavnějších oblastí v Dubaji na Sheikh Zayed Road.

Pláž

Pláž Jumeirah je vzdálena asi 15 minut jízdy. Hotel nabízí bezplatný transfer na pláž do klubu Jumeirah Beach Club (plážový klub za poplatek).

Sportovní nabídka

Fitness centrum, sauna. V dosahu jsou také golfová hřiště.

Karty

VISA, EC/MC.

Web

www.fourpoints.com/sheikhzayedroad

Internet

Wi–fi připojení na internet ve veřejných prostorách zdarma a business centrum. Na pokojích za poplatek (ADSL připojení).

Počasí

Dubaj

35°C Jasno

×