800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL INTERCONTINENTAL

  • Vzdálenost od letiště 10 min.
  • Hotel je umístěn vedle obchodního domu Festival City Mall

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

InterContinental Dubai Festival City se nachází v moderní budově ve tvaru plachetnice stojící vedle obchodního domu Festival City Mall.

Hotel je umístěn uprostřed nejnovějších nákupních a zábavních čtvrtí "Festival City", kde se nachází nespočet obchodů, restaurací, kaváren. Letiště je od hotelu vzdáleno pouhých 10 min.

Hotel

Hotel nabízí ubytování celkem ve 498 pokojích, k dispozici jsou 4 restaurace, 2 Lounge Bary, překrásný bazén s výhledem na Dubai Creek (lehátka, slunečníky a ručníky zdarma), bazénový bar, luxusní spa s 10 místnostmi pro různé procedury, plně vybavené fitness centrum, internet (za poplatek), business centrum.

Pokoje

Pokoje jsou velmi komfortní a elegantně zařízené, vybavené klimatizací, koupelnou s vanou a oddělenou sprchou, WC, vysoušečem vlasů, SAT TV s CD/DVD přehrávačem, telefonem, připojením na internet (za poplatek), sejfem, minibarem, kávovarem/čajovarem.

Zábava

Golf, koupání, pláže, lázeňské služby, vodní sporty, výlety.

Hřiště

Al Badia
Golf Club InterContinental Dubai Festival City je 18 -ti jamkové, mistrovské golfové hřiště navržené renomovaným Robertem Trent Jonesem II, naleznete zde i oceněnou klubovnu, čtyři dynamické restaurace , luxusní lázně.

Al Badia par -72 hřiště je navrženo na téma oázy a nabízí dostatek vody, potoky písku a rostliny pocházející z Arabského zálivu. Délka hřiště je od maximálních 7303 yardů z mistrovských odpališť až po 5398 yd pro nové hráče.

The Address Montgomerie Dubai
Address Montgomerie Dubaj je mistrovské golfové hřiště, navržené Colinem Montgomerie ve spolupráci s Desmondem Muirheadem. Hřiště pokrývá 265 akrů, které se skládají z 123 akrů trávníku, 49 akrů umělých jezer (celkem 14 jezer), 93 akrů krajinářský zahrady a je protkáno 81 velkými bunkry. I když velké velikosti, mohou greeny být velmi zavádějící, zejména proto, že jsou důsledně válcovány nad 9,5 ft.

The Arabian Ranches Golf Club
dříve znám= jako The Desert Course, Arabian Ranches, bylo postaveno jako 18 jamkové, par 72, travnaté hřiště poušťního stylu. Hřiště navrhl Ian Baker-Finch ve spolupráci s Nicklaus Design. Neposkvrněná tráva fairwayí a greenů je v kontrastu s původním křovím a keři. Na každém golfovém vozíku je k dispozici GPS - měření vzdáleností.

Klubovna ve španělském koloniálním styl se může pochlubit restaurací a barem, s terasou s výhledem na krásný panoramatický výhled na 9. a 18. jamku.

Emirates GC
Považován za nejstarší a nejprestižnější klub mezi dnes již mnoha golfovými kluby, které se nacházejí v blízkosti stále se rozvíjející Dubaje. Emirates Golf Club vzbuzuje respekt.

Beduínské stany, které jsou symbolizované v designu klubovny jsou známé na celém světě a symbolizují obraz golfu v Dubaji.

Emirates Golf Club se může pochlubit dvěma 18 - jamkovými mistrovskými hřišti. Obě leží mezi množstvím písečných dun. Do jednoho roku od otevření hřiště pokřtěném Majlis ,7301 yardů, par - 72 layout hostilo zahajovací Dubai Desert Classic v únoru 1989. Tato událost, často nazývaná jako " klenot " na European Tour se vrátila ještě 15 krát a může se pochlubit celou řadou renomovaných světových mistrů, jako je Seve Ballesteros, Ernie Els, Mark O'Meara, Tiger Woods, Henrik Stenson.

The Els Course
7.538yd dlouhé se čtyřmi odpališťi umožní hráčům výběr různých délek, ze kterých mohou hrát. Els Club je nastavil nový standard pro golf v Dubaji od března 2008. Hřiště nabídne hráčům náročné kolo doprovázené neposkvrněnými fairwayemi a greeny.

Počasí

Dubaj

30°C Jasno

×