800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PALAZZO VERSACE DUBAI

  • Hotel je moderní a luxusní
  • Nachází se v samém srdci města

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Hotel je obklopen krásnými zahradami. Poloha je vynikající. Hotel je pouhých 15 minut od mezinárodního letiště v Dubaji, 8 minut od majestátni budovy Burj Khalifa, jenom 3 minuty od stanice metra a necelých 5 minut od Dubai Festival City Mall.

Popis

Palazzo Versace Dubai je situován v samém srdci moderního města. Hotel je moderní a luxusní, na kterém disignu se podílel sám Versace.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí pouze to nejlepší, včetně pokojové služby, několik restaurací, bar, salonek, luxusní lázně, vysokorychlostní internet, čistírnu, prádelnu, samozřejmostí je jazykově vybaven personál a nonstop otevřené fitness centrum.

Vybavení pokoje

Deluxe Versace pokoj vám nabízí jenom ten nejpohodlnější a nejluxusnější nábytek, který vám zaručí veškeré pohodlí. Pokoj poskytuje výhled na panorama Culture Village nebo Dubai Creek. Také je hostům k dispozici velká postel nebo menší oddělená lůžka. Pokoj je vybaven velkou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, internetem a TV. Pokoje mají balkon nebo terasu a samozřejmostí je kávovar na přípravu oblíbené kávy nebo čaje.

Stravování

Formou snídaně, polopenze nebo plné penze.

Sport a zábava

Hosté mají k dispozici nonstop fitness centrum, 3 bazény, lázně.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Počasí

Dubaj

32°C Jasno

×