800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySunset Beach plus stop v Dubaji

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet Praha
Současně s cestovní smlouvou dostaneme pokyny na cestu s dispozicemi, kdy bychom se měli dostavit k našemu odpolednímu odletu z pražského letiště Václava Havla směr Dubai.

2. den

Přílet Seychelly
Na dubajské mezinárodní letiště přiletíme krátce před půlnocí a přesuneme se k další odletové gate, odkud odlétá náš další spoj Emirates na hlavní seychellský ostrov Mahe (podrobnosti viz Pokyny na cestu).
Let trvá cca 4,5 hod., takže na mezinárodní letiště na Mahe dosedneme v ranních hodinách místního času. Po absolvování vstupních formalit (pro běžný pobyt vízum nepotřebujeme) se přihlásíme v letištním stánku partnerské agentury, která nás dopraví (cca hodina) do našeho hotelu na severozápadě ostrova. Jsme na místě a začíná naše dovolená v ráji!

3. - 9. den

Pobyt na Seychellech
Užíváme si všech služeb hotelu, případně se vypravíme na další ostrůvky.

10. den

Návrat do Dubaje
Dnes budeme vstávat velmi časně, abychom stihli transferem ranní odlet spoje Emirates do Dubaje.
Do této metropole Emirátů přiletíme krátce po poledni. Hned po vystoupení z letadla budeme očekáváni pracovníky partnerské agentury, kteří nám pomohou se vstupními formalitami (oční sken, pasová kontrola,...) Po vyzvednutí zavazadel následuje transfer do hotelu.
Ubytováni budeme v některém z kvalitních (min. 4*) městských hotelů v Dubaji.
Odpoledne a večer můžeme navštívit populární Golden Souk, nejvyšší mrakodrap Burj Khalifa s nádhernými fontánami a obřím shopping centrem atd.

11. den

Dubai
Co jsme nestihli včera, na to máme dnes celičký den...

12. den

Dubai - Praha
Opět velmi časný budíček a transfer zpět na dubajské letiště. Spoj Emirates se s námi vrátí krátce po poledni.

Sunset Beach Hotel

Naše mínění:
Není na hlavním ostrově Mahe mnoho zařízení, která by téměř dokonale splňovala naši představu o dovolené v opravdovém ráji: malý romantický hotýlek, typická bělostná seychelská pláž skrytá mezi žulovými skalisky, kouzelné západy slunce... Tady je to "to pravé"! Výtečná volba pro milovníky klidu a pohody, svatební cesty či přímo dovolenou spojenou s nefalšovaným svatebním obřadem, platným po návratu domů.
Poloha:
Na západním pobřeží severního cípu hlavního ostrova Mahe, cca 3-4 km od populárního letoviska Beau Vallon Bay (restaurace, obchody,...). Pro tuto oblast je typické skalnaté pobřeží s malými kouzelnými plážemi. Hotel je malebně zapracován právě do jednoho takového granitového výběžku s pláží po straně. Večery jsou ve znamení kouzelných západů slunce, se vzdáleným panoramatem ostrova Silhouette.
Spojení:
Z mezinárodního letiště cca 30-40 minut (v závislosti na průjezdu hlavním městem Victoria).
Hotel:
Malý hotel s familiární atmosférou nabízí příjemný restaurant Silhouette s místní kreolskou i mezinárodní kuchyní, bar je stylově na sloupech nad oceánem. Je tu malý bazén, internetový koutek v lobby (za úhradu), knihovna a malý obchůdek.
Pokoje:
Pouhých 26, z nichž většina je v základní kategorii Ocean View (cca 38m2). Pokoje působí útulně, je v nich pochopitelně koupelna s vanou/sprchou a WC, fénem, dále TV, telefon, klimatizace, stropní ventilátor, varná konvice (káva/čaj), minibar, sejf a terasa s výhledem na moře. 9 Junior Suites je o něco prostornějších (40m2).
Stravování:
V základní ceně je snídaně (buffet), při doplacené polopenzi též večeře (buffet nebo menu). Během dne možnost stravování a la carte v hotelové restauraci (za úhradu).
Aktivity:
Vzhledem k velikosti a poloze hotelu jsou možnosti omezené: v ceně je šnorchlování a občas večerní hudba či zábavný program. V letovisku Beau Vallon Bay se nabízí řada vodních sportů za úhradu (potápění, windsurfing, parasailing atd.).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Nákupní možnosti: 4 km
Doba transferu z letiště: 40 min.

Počasí

Dubaj

34°C Jasno

×