800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTradice a kvalita: Beachcomber Ste. Anne plus stop v Dubaji

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet Praha
Současně s cestovní smlouvou dostaneme pokyny na cestu s dispozicemi, kdy bychom se měli dostavit k našemu odpolednímu odletu z pražského letiště Václava Havla směr Dubai.

2. den

Přílet Seychelly
Na dubajské mezinárodní letiště přiletíme krátce před půlnocí a přesuneme se k další odletové gate, odkud odlétá náš další spoj Emirates na hlavní seychellský ostrov Mahe (podrobnosti viz Pokyny na cestu).
Let trvá cca 4,5 hod., takže na mezinárodní letiště na Mahe dosedneme v ranních hodinách místního času. Po absolvování vstupních formalit (pro běžný pobyt vízum nepotřebujeme) se přihlásíme v letištním stánku partnerské agentury, která nás dopraví (cca 30 minut) do přístaviště, kam připlouvá hotelový člun z ostrova Sainte Anne. Po zhruba čtvrthodinové plavbě jsme na místě a začíná naše dovolená v ráji!

3. - 9. den

Pobyt na Seychellech
Užíváme si všech služeb hotelu, případně se vypravíme na hlavní ostrov Mahe či další ostrůvky.

10. den

Návrat do Dubaje
Dnes budeme vstávat velmi časně, abychom stihli člunem na Mahe a transferem ranní odlet spoje Emirates do Dubaje.
Do této metropole Emirátů přiletíme krátce po poledni. Hned po vystoupení z letadla budeme očekáváni pracovníky partnerské agentury, kteří nám pomohou se vstupními formalitami (oční sken, pasová kontrola,...) a nasměrují k vozu, jež nás odveze do hotelu.
Ubytováni budeme v tradičním a kvalitním pětihvězdičkovém městském hotelu HILTON DUBAI CREEK, v pokoji s krásným panoramatickým výhledem na Dubai Creek a město.
Odpoledne a večer můžeme navštívit populární Golden Souk, nejvyšší mrakodrap Burj Khalifa s nádhernými fontánami a obřím shopping centrem atd.

11. den

Dubai
Co jsme nestihli včera, na to máme dnes celičký den...

12. den

Dubai - Praha
Opět velmi časný budíček a transfer zpět na dubajské letiště. Spoj Emirates se s námi vrátí krátce po poledni.

Beachcomber Sainte Anne Island

Naše mínění:
Jestliže se v souvislosti se Seychellskými ostrovy mluví jako o jednom z posledních rájů, je ostrůvek Svaté Anny a na něm stojící resort z řetězce Beachcomber jeho exkluzívním reprezentantem. Splňuje představy velkého soukromí malého ostrova (ale ne zas tak malého, abyste se nemohli vydat na malý trekking), který však je v dosahu od hlavního Mahé. Překrásné korálové moře zdejšího národního mořského parku (proto v nabídce chybí motorizované vodní sporty), typické poznávací znamení Seychell bělostné pláže – žulová skaliska – šumící palmy – tyrkysové laguny zde najdete v krystalicky čisté podobě. Vše je podepřeno velmi vysokým standardem renomovaného řetězce, standardem, který jinak v této destinaci není samozřejmostí. Ani Ste. Anne není dokonalé, ale má k tomu hodně, hodně blízko...

Poloha:
Na největším cca dvěstěhektarovém ostrůvku stejnojmenného Národního mořského parku (resort je jediným stálým osídlením ostrova) severovýchodně od hlavního ostrova Mahé směrem na ostrov Praslin, v tropické zahradě s žulovým masívem v pozadí. Areál vybíhá do moře menším skaliskem rozdělujícím pobřeží na dvě pláže. Abyste se dostali z jedné pláže na druhou, byl zde vybudován stylový dřevěný spojovací chodník. Po areálu hotelu se lze rovněž dopravovat golfovými vozíky.

Spojení:
Po příletu na mezinárodní letiště na Mahé transfer cca 15 minut do hotelového jetty (cca napůl cesty mezi letištěm a hl. městem Victoria). Odtud pendluje hotelový člun v pravidelných intervalech k přístavnímu molu u resortu. Jízda trvá cca 10-15 minut a od 01.11.2014 je placenou službou (obvykle zahrnuto v ceně zájezdu). V následujících dnech mohou hoteloví hosté využít 1 jízdu dopoledne na Mahe a odpoledne zpět (konkrétní časy v hotelu) zdarma.

Hotel:
Hotel snů komplexně zrenovovaný v r. 2008 nabízí veškerý potřebný komfort – lobby, recepční služby, business centrum (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques, kadeřnictví, knihovna, Tennis Pro-shop, ošetřovna, prádelna, půjčovna aut. Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub (3-12 let, otevřen 0900-2100), možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Pokoje:
87 vil, z nichž 90% jsou totožně koncipované Garden (26x), Tropical (32x) a Pool (21x) Villas, rozmístěné do jakýchsi půlkruhů otevřených směrem k pláži. Jak názvy napovídají, Garden (cca 150m2) jsou nejdále od pláže, Tropical (cca 150m2) blíže k pláži a Pool (cca 220m2) jsou nejblíže k pláži, s oploceným areálem a především malým privátním bazénkem. Všechny jsou přízemní, mají velkolepou koupelnu se sprchovým koutem, vanou, WC, fénem, župany, šatnou (žehlička+prkno) a uzavřenou zahrádkou s venkovní sprchou. Ve vile je samozřejmě klimatizace, Sat-TV, DVD, bezplatné připojení k internetu (ADSL), minibar, varná konvice (káva/čaj zdarma), sejf, terasa s lehátky, krytý altánek s komfortním posezením. Každá vila má kapacitu max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let na (společné) přistýlce. Pro vícečlenné rodiny lze vyžádat 2 propojitelné vily (neplatí pro Pool Villas), kde děti ve vl. pokoji mají slevu. V hotelu je několik exkluzívních Beach+Pool Villas (480m2), dvouložnicových Senior Beach+Pool Villas a 1 obrovská Royal Villa zabírající celý výběžek rozdělující hotelové pláže. Pozn. uvedená rozloha vil zahrnuje též přiléhající část zahrady.

Aktivity:
Hotel sází na klid a soukromí, jen občas večer decentní hudební či folklorní produkce. V ceně šlapadla, kajaky, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, výborné fitness, aerobik, beachvolejbal, boccia, stolní tenis, 2 kvalitní tenisové kurty s umělým osvětlením. Za úhradu privátní trenér (tenis, jóga, fitness), potápění (PADI), tenisové míče, rybaření na otevřeném moři, lodní výlety. Hotel má exkluzívní Spa by Clarins s 5 kabinami, balneoprovozem, ayurvedou, masážemi. Bezplatně sauna a Hammam.

Stravování:
SNÍDANĚ - v základní ceně, samozřejmě buffetovou formou
POLOPENZE - snídaně buffet, večeře a la carte nebo buffet
ALL INCLUSIVE ISLAND PACKAGE - plná penze (snídaně buffet, obědy a večeře a la carte ve 3 restauracích), do půlnoci nápoje včetně dovozových vín a značkového alkoholu, pravého šampaňského od 1800 hod., občerstvení na baru (1500-1700), vybrané sportovní a další aktivity.

Počasí

Dubaj

31°C Jasno

×