800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIVA DOWN TOWN

Dubai, Downtown Burj Dubai, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Dubai a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, nedaleko Old Town Souk, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel je přímo spojený s menším nákupním centrem Dukkan Qamardeen. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfer do Jumeirah Beach Parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Výhodný poměr kvality a ceny! Úžasná kombinace tradičních arabských prvků se stylem 21. století!

Poloha

Dubai, Downtown, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, nedaleko Old Town Souk, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfer do Jumeirah Beach Parku.

Vybavení hotelu

městský hotel, 156 pokojů a suite. Klimatizace, 2 restaurace, bar, bazén (teplotně regulovaný), fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle service.

Vybavení pokoje

klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, psací stůl, koupelna, sprcha, WC. Možnost přistýlky pro dítě.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze - formou kombinace bufetu a servírovaného menu.

Počasí

Dubaj

32°C Jasno

×