800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BYBLOS MARINA

  • Noční život a nákupy na dosah
  • Oblíbené letovisko
  • Pláž Jumeirah Beach s jemným a bílým pískem je vzdálena cca 500 m od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Komfortní ubytování a skvělá poloha v blízkosti živého turistického přístavu Dubaj Marina.

Poloha

komfortní hotel se nachází poblíž turistického dubajského přístavu Marina, nedaleko od obchodního centra Marina Mall, v blízkosti je stanice metra a známá turistická třída Jumeirah Road s mnoha obchody, kavárnami, restauracemi. Vzdálenost od letiště v Dubaji je cca 25 km, nákupní možnosti jsou nedaleko od hotelu. Hotel zajišťuje pravidelnou dopravu na známou pláž Jumeirah Beach. Vstup do plážového parku, slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení

moderně vybavený a velice pěkně stylově zařízený hotel se 184 pokoji byl otevřený v létě roku 2011. Devíti­podlažní budova má vstupní halu s recepcí a směnárnou, lobby bar, hlavní restauraci, několik a la carte restaurací (např. ruská, korejská), bazén na střeše, bar u bazénu, sport bar s kulečníkem, orientální kavárnu s vodní dýmkou, posilovnu (zdarma), saunu a páru (zdarma), masáže (za poplatek), počítačový koutek (za poplatek), konferenční místnosti. Slunečníky, lehátka, osušky jsou u bazénu zdarma. Hotel zajišťuje pravidelnou dopravu na pláž Jumeirah Beach a do vybraných obchodních center v Dubaji. Hotel nenabízí alkoholické nápoje (možnost donášky vlastních nápojů do pokojů).

Ubytování

prostorné, stylově zařízené 2lůžkové standardní pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, župan a domácí obuv, vysoušeč vlasů, SAT/TV, klimatizaci, trezor (zdarma), minibar s nealkoholickými nápoji (konzumace za poplatek), varnou konvici (káva a čaj zdarma).

Strava

snídaně bufetové, za příplatek polopenze (oběd nebo večeře)

Služby za poplatek

internet, masáže, kulečník, sauna, masáže, internetové připojení a PC koutek.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 25 km

Počasí

Dubaj

36°C Jasno

×