800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JUMEIRAH ZABEEL SARAY

Tento nově otevřený hotel (od 9.1.2011) se nachází na západním cípu uměle vytvořeného ostrova ve tvaru palmy v Dubaji na Jumeirah Beach.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Luxusní plážový resort na západním půlměsíci ostrova Palm Jumeirah nabízí úchvatné výhledy na Arabský záliv a působivé panorama Dubaje. Interiér resortu je inspirován paláci z velkého a nádherného období Osmánské říše!

Poloha

Palm Island Jumeirah, resort otevřený v lednu 2011 leží u vlastní písečné pláže a je plný množství ručně malovaných fresek a bohatých nástěnných maleb dle turecké předlohy, které ve Vás evokují velkolepost Zlatého věku. Vzdálenost od letiště cca 35 minut, nedaleko vodního parku Aquaventure, který se nachází v hotelu Atlantis.

Vybavení resortu

405 pokojů a suite a 38 okázalých rezidencí. Klimatizace, 10 restaurací a barů, bazén s jacuzzi, dětský bazén, Talise Ottoman Spa (8000 m2, obrovský bazén, 42 terapeutických místností a 3 autentické turecké hammams), fitness, potápění, vodní sporty, rybaření, tenis, plážový volejbal, golf, tenis, nákupní arkáda, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sály, kino, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, možnost vstupu do vodního parku Wild Wadi, shuttle bus do nákupních center i do vodního parku Wild Wadi. Resort nabízí také lodní spojení do Dubai Marina.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, 42´´ SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava. Možnost přistýlky. Od 15.1.2017 základní kategorie pokojů superior pokoj - možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře) – formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 35 min.

Počasí

Dubaj

39°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×