800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFUNTAZIE KLUB AL HAMRA VILLAGE GOLF RESORT

Hotelová vesnička leží asi 500 metrů od písečné pláže a je součástí komplexu Al Hamra. Na písečnou pláž a k hlavní hotelové budově jezdí nepřetržitě bezplatná hotelová doprava. Klienti mají rovněž možnost využít autobusové linky do centra Ras Al Khaimah a do Dubaje za poplatek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelová vesnička leží asi 500 metrů od písečné pláže a je součástí komplexu Al Hamra. Na písečnou pláž a k hlavní hotelové budově jezdí nepřetržitě bezplatná hotelová doprava. Klienti mají rovněž možnost využít autobusové linky do centra Ras Al Khaimah a do Dubaje za poplatek.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje mají individuální klimatizaci, koupelnu/ WC, minibar, TV/sat., telefon, trezor a připojení na internet (za poplatek). Velikost pokoje 30 m2 . Pro rodinu s dětmi možno knihovat pokoje typu junior suite, které mají navíc oddělenou obývací místnost a balkon nebo terasu. Velikost suity 73 m2.

Vybavení

Klienti Al Hamra Village mohou využívat veškeré zařízení hotelu Al Hamra Fort (kromě hlavní restaurace). V prostorách Al Hamra Village je samostatná recepce, hlavní restaurace a bar, k dispozici je i bazén s terasou na slunění, lehátka a slunečníky (zdarma). Lékařská služba na telefonu.

Stravování

Program all inclusive - snídaně formou bufetu v hlavní restauraci – obědy formou bufetu v hlavní restauraci – večeře formou bufetu v hlavní restauraci - nealkoholické (čerstvé ovocné šťávy za poplatek) a alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno, whisky, vodka, rum, gin, tequila), káva (espreso, cappuccino a turecká káva za poplatek), čaj - 1 láhev vody při příjezdu na pokoji - v plážovém klubu pouze nápoje

Pláž

Hotel leží asi 500 metrů od dlouhé písečné pláže, komplex Al Hamra Village má svůj vlastní plážový klub s barem (v rámci all inclusive pouze nápoje), klienti mohou využívat i sousední část pláže patřící k hotelu Al Hamra Fort - lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sport a zábava

Klienti Al Hamra Village mohou využívat zdarma fitness. Za poplatek vířivku, saunu, tenisové kurty, v hotelu Al Hamra Fort. Zdarma nemotorizované vodní sporty na pláži.

Pro děti

FUNTAZIE KLUB v období 29.06.-31.08.

Wellnes - SPA

Za poplatek vířivka, sauna v hotelu Al Hamra Fort. Zdarma fitness centrum v hotelu Al Hamra Fort.

Internet

V business centru u recepce za poplatek.

Náš názor

Hotelový komplex ve stylu arabského městečka je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí spojit poznávání Spojených arabských emirátů s odpočinkem na pláži. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Děti zažijí sportovní dovolenou plnou nevšedních zážitků s českou animací, zatímco pro rodiče se nabízejí nejrůznější aktivity v hotelovém komplexu nebo příjemný relax na pláži.

Počasí

Ras Al-Khaimah

38°C Jasno

×