800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AL HAMRA JUNIOR SUITE

"Rozsáhlý hotelový komplex je postaven kolem golfového hřiště s 18 jamkami a je situován u písečné pláže s přírodní lagunou na pozemku 1 500 m2. Hotel se skládá z několika částí. Našim klientům nabízíme 2 typy ubytování: Al Hamra Fort: Hlavní a nejluxusnější část hotelu je situována přímo na pláži. Nabízí ubytování ve vilkách situovaných v pečlivě udržované zahradě. Al Hamra Village: Je situována těsně vedle golfového hřiště asi 500 - 800 m od pláže. Disponuje vlastním bazénem; restaurací podávající snídaně a večeře; má vlastní recepci; bar; kavárnu; pub a klub zdraví. Na pláž jezdí z části Village několikrát denně minibus."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

- Rozsáhlý hotelový komplex je postaven kolem golfového hřiště s 18 jamkami a je situován u písečné pláže s přírodní lagunou na pozemku 1 500 m2. Hotel se skládá z několika částí. Našim klientům nabízíme 2 typy ubytování: Al Hamra Fort: Hlavní a nejluxusnější část hotelu je situována přímo na pláži. Nabízí ubytování ve vilkách situovaných v pečlivě udržované zahradě. Al Hamra Village: Je situována těsně vedle golfového hřiště asi 500 - 800 m od pláže. Disponuje vlastním bazénem; restaurací podávající snídaně a večeře; má vlastní recepci; bar; kavárnu; pub a klub zdraví. Na pláž jezdí z části Village několikrát denně minibus.

Vzdálenosti

- od pláže 0 m - od centra 25 km (Ras Al Khaimah) - od centra 70 km (Dubaj) - nákupní možnosti 25 km (Ras Al Khaimah) - nákupní možnosti 70 km (Dubaj)

Ubytování

- Hlavní část Fort (villa superior) - dvoulůžkový pokoj ve vilkách s výhledem do zahrady - možnost 1 přistýlky - individuálně ovladatelná klimatizace - telefon; trezor; minibar - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s oddělenou sprchou a vanou; vysoušeč vlasů; WC) - internetové připojení (za poplatek) - balkon nebo terasa; výhled do zahrady - Část Village - dvoulůžkový pokoj - typ 1 (max. 2 osoby - manželské postele) - dvoulůžkový pokoj - typ 2 (max. 2 osoby + 1 dítě do 12 na přistýlce - oddělené postele) - dvoulůžkový pokoj - typ 3 (max. 2 osoby) - junior suite (obývací část + ložnice; max. 2 osoby + 2 děti do 12 let nebo 3 dospělé osoby) - individuálně ovladatelná klimatizace - televizor se satelitním příjmem - minibar; trezor; telefon - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou; WC) - internetové připojení (za poplatek)

Vybavení

- Hlavní část Fort: - vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - mezinárodní restaurace (italská; arabská; rybí) - bar; plážový bar s restaurací - pool bar s rychlým občerstvením diskotéka (vstup zdarma) - heliport; 3 konferenční místnosti - obchodní arkáda - 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén; - miniklub pro děti 4-12 let Část Village - Hosté části Village mohou využívat - všechno vybavení části Fort (kromě hlavní restaurace podávající snídaně a večeře); recepce; hlavní restaurace - bar; kavárna; pub; bazén

Pláž

- písčitá - lehátka a slunečníky zdarma

Sport a zábava zdarma

- 2 tenisové kurty; - minigolf; fitness; - vířivka; sauna; - nemotorizované vodní - sporty (windsurfing; plachetnice; kajak; šlapadla)

Sport a zábava za poplatek

- golf - 18 jamek - masáže - motorizované vodní sporty - vodní lyže; skútry; atd.

Stravování v ceně

- snídaně formou bohatého bufetu - večeře formou bohatého bufetu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ras Al-Khaimah

28°C Jasno

×