800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAY INTERNACIONAL

"Krásný městský hotel s výbornými službami leží v centru emirátu Sharjah. Hotel je ideálním místem pro ty; kteří chtějí spojit nákupy s odpočinkem. Pro pohodlí klientů hotel zajišťuje bezplatnou dopravu hotelovým autobusem na pláž hotelu Lou Lou A Beach Resort; kde hosté mohou využívat i služeb tohoto hotelu. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Krásný městský hotel s výbornými službami leží v centru emirátu Sharjah. Hotel je ideálním místem pro ty; kteří chtějí spojit nákupy s odpočinkem. Pro pohodlí klientů hotel zajišťuje bezplatnou dopravu hotelovým autobusem na pláž hotelu Lou Lou A Beach Resort; kde hosté mohou využívat i služeb tohoto hotelu.

Vzdálenosti

pláže 5 km, letiště 15 km, centra 3 km, nákupních možností 3 km

Ubytování

dvoulůžkový pokoj - možnost 1 přistýlky - klimatizace s individuálním ovládáním - televizor se satelitním příjmem - trezor - minibar - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou; vysoušečem vlasů) - telefon - připojení na internet (za poplatek)

Vybavení

vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - stylová rybí restaurace - bazén - konferenční centrum - půjčovna aut - obchody

12000

Pláž

písčitá pláž hotelu Lou Lou A Beach Resort; 10 minut jízdy - 1krát denně doprava hotelovým autobusem zdarma - lehátka; slunečníky a osuška u bazénu i na pláží zdarma - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity zdarma

posilovna - 2 tenisové kurty

Sportovní aktivity za poplatek

jacuzzi (za poplatek) - sauna (za poplatek)

Stravování v ceně

snídaně formou bufetu

Stravování za poplatek

večeře formou bufetu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×