800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LORDS BEACH RESORT

Nově otevřený hotel v lednu 2008 se nachází v oblasti Al Khan v blízkosti pláže, 4 kilometry od obchodního centra emirátu Sharjah a v blízkosti tržnice nazývané Blue Souq. Město Dubaj je vzdáleno cca 20 minut jízdy autem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Klientům je k dispozici pěkná písečná pláž u hotelu Sharjah Beach ve vzdálenosti cca 150 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Poloha

Nově otevřený hotel v lednu 2008 se nachází v oblasti Al Khan v blízkosti pláže, 4 kilometry od obchodního centra emirátu Sharjah a v blízkosti tržnice nazývané Blue Souq. Město Dubaj je vzdáleno cca 20 minut jízdy autem.

Popis oblasti

sae.htm

Sport a zábava

Posilovna, sauna, pára, masáže a vodní sporty na pláži. Hotel poskytuje 1x zdarma transfer do obchodního centra Emirátů Sharjah a Dubaj.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem, možnost dokoupení obědů či večeří bufetovým způsobem, nebo s obsluhou.

Vybavení hotelu

Restaurace, kavárna, nealkoholický lobby bar, obchod a menší bazén s dětskou částí. Bezdrátový internet, půjčovna aut, business cenrum.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají satelitní televizor, trezor, klimatizaci, minibar, varnou konvici, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou bez balkónů. Výhled je do okolí.

×