800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPouštní růže Orientu a Emiráty

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

VÍDEN – AMMÁN
Sraz skupiny na letišti ve Vídni. Odlet do Ammánu. Po príletu transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

2. den

AMMÁN - MONT NEBO – MADABA
Snídane. Odjezd do Madaby - mesta Nabatejcu, známého predevším prekrásnou starou mozaikou mapy Svaté zeme. Výstup na horu Mont Nebo, kde se pravdepodobne nachází Mojžíšuv hrob a kde se Vám predstaví prekrásný výhled na údolí Jordánu a Mrtvé more. Odjezd k pobreží Mrtvého more, kde si vyzkoušíte jeho neobvyklé vlastnosti. Návrat do Ammánu. Nocleh.

3. den

AMMÁN – ( PETRA ) – MUSKAT
Snídane. Volný den nebo fakultativní výlet do Petry - „ružového“ skalního mesta starého 2600 let, které patrí k nejkrásnejším památkám Stredního východu. Prohlídka Petry. Návrat do Ammánu. Transfer na letište v Ammánu a odlet do Muskatu. Obcerstvení v letadle.

4. den

MUSKAT
Prílet do Muskatu v brzkých ranních hodinách. Transfer do hotelu, ubytování. Snídane. Volné dopoledne. Odpoledne odjezd na prohlídku mesta zahrnující napr. návštevu Ománského národního muzea a historických pevností Al Jalali a Al Mirani. Návrat do hotelu. Nocleh.

5. den

MUSKAT – FANJE – NIZWA – TANUF
Snídane. Odjezd do vesnicky Fanje, kde navštívíte staré domy postavené z hlíny. Dále pokracování k historické tvrzi Nizwa s tradicními trhy a do vesnice Tanuf s prírodnímy vodopády, dále Bahla, která je známá hrcínrskou výrobou a antickou pevností a nakonec prohlídka nádherného kostela Jabrin. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den

MUSKAT – EMIRÁTY ( DUBAJ )
Snídane. Transfer k hranicnímu prechodu mezi Ománem a Emiráty. Zmena transferu z autobusu na džípy a pokracování cesty do poušte. Návšteva velbloudí farmy, jízda na velbloudech, vystoupení brišní tanecnice, ochutnávka vodní dýmky a bohatá vecere pri pozorování západu slunce. Po veceri odjezd do Dubaje, ubytování v hotelu. Nocleh.

7. den

DUBAJ – SHARJAH – AJMAN – DUBAJ
Po snídani odjezd do Sharjah a prohlídka emirátu. Zastávka u mešity krále Fajsala, námestí Al Hait a pobreží, kde je postaven palác šejka Al Qasiny. Dále návšteva nejmenšího emirátu - Ajman. Odpoledne návrat do Dubaje a prohlídka města s residenční čtvrtí Jumeira, městského muzea, uličky plné obchodu se zlatem. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. den

DUBAJ
Snídane. Volný program, možnost odpocinku na pláži, nákupy nebo fakultativní výlety. Nocleh.

9. den

DUBAJ – AL AIN - DUBAJ
Snídane. Celodenní výlet do Al Ain, nejznámnejší oázy v Emirátech. Návrat do hotelu. Nocleh.

10. den

DUBAJ – AMMÁN
Snídane. Volný den do transferu na letište. Odlet do Ammánu. V Ammánu transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

11. den

AMMÁN - VÍDEN
Snídane. Transfer zpet na letište a odlet do Vídne. Prílet do Vídne.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Abu Dhabi

27°C Jasno

Dubaj

27°C Polojasno

Ras Al-Khaimah

22°C Klidno

Umm Al Quwain

24°C Jasno

×