800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySpojené arabské emiráty

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy. Přílet do Dubaje, transfer do městského 3* hotelu v Dubaji (Citymax Al Barsha, Ibis All Rigga, Ibis Al Barsha, Ewa, apod.). Ubytování a nocleh.

2. den

Snídaně. Celodenní Dubai City Tour bez oběda - prohlídka města zlata a kontrastů, arabských tradičních zvyků, dynamické moderní výstavby a unikátních projektů. Poznáte jak starou tradiční část města, tak i novou moderní část. Dále projížďka turistickou oblastí Jumeirah s oblíbenou pláží Jumeirah Beach. Zastávka u jedné z nejhezčích mešit Emirátů Jumeriah Mosque a na pláži, odkud si prohlédnete jeden ze symbolů Dubaje, luxusní 7* hotel Burj Al Arab. Následuje jeden z mega projektů Dubaje – Palmový ostrov. Dále pokračujete po ulici Sheikh Zayed – mrakodrap vedle mrakodrapu. Okružní jízda je zakončena zastávkou v největším nákupním centru světa Dubai Mall, kde můžete poobědvat, nakupovat nebo si prohlédnout obrovské akvárium. Nadšeni budete jistě i z překrásné zpívající a tančící fontány pod nejvyšší budovou světa Burj Khalifa (828 m). Návrat do hotelu, nocleh.

3. den

Snídaně. Celodenní výlet vč. oběda do emirátu Abu Dhabi - návštěva hl. města SAE, které bývá pro svou výstavbu mrakodrapů, úhlednost a záplavu zeleně často nazýváno „Emirátským Chicagem či Los Angeles“. Cestou budete mít možnost spatřit v poušti velbloudy, v Abu Dhabi pak působivé nábřeží nazývané Corniche, polostrov Breakwater, dominantu města – masivní a unikátní luxusní 7* hotel Emirates Palace a 8. největší mešitu světa s názvem Sheikh Zayed Mosque. Cestou z Abu Dhabi se zastavíte na ostrově Yas Island, kde se nachází dráha okruhu Formule 1 a zábavní park Ferrari World (vstupy z časových důvodů nejsou v ceně). Oběd. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní individuální volno. Fakultativně možnost výstupu na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, odkud se Vám naskytne úchvatný výhled na Dubaj a celý Downtown s umělou lagunou s jedinečnými vodotrysky a tančícími fontánami a s největším nákupním centrem světa Dubai Mall. Nocleh.

5. den

Snídaně. Dopoledne individuální volno. Odpoledne a večer (16.00-22.00) - Desert Safari - jízda terénním autem v poušti, jízda v dunách, můžete pozorovat západy slunce a fotografovat nekonečnou poušť kolem vás. Večer vás čeká barbecue formou bufetu s nealko nápoji v beduínském táboře při západu slunce, pod širým nebem plném hvězd, program s hudbou a břišními tanečnicemi. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den

Snídaně. Celodenní výlet vč. oběda od Perského zálivu až na východní pobřeží do zálivu Ománského - projedete několika emiráty a cestou budete pozorovat kontrastní odlišnosti jednotlivých oblastí. Příjemná zastávka s návštěvou trhu s výběrem tradičního zboží, návštěva nejstarší mešity v Emirátech Badiya, průjezd po východním pobřeží s malebným městečkem Khor Fakkan, které má překrásnou kopcovitou scenérii. Oběd a několikahodinový odpočinek na pláži. Návrat do hotelu. Nocleh.

7. den

Snídaně. Celodenní výlet vč. oběda do zeleného města Al Ain v oáze uprostřed pouště - cca 160km jihovýchodně od Dubaje a jeho archeologické nálezy vypovídají o historii, která se datuje až do 3tis. př.n.l. Město Al Ain bylo rodištěm zesnulého prezidenta Sheikha Zayeda, který si vždy přál své město proměnit v město zeleně a proto vytrvale zeleň vysazoval a město zavlažoval. Celá oblast se pyšní mimo jiné i zeleninovými farmami a datlovými palmami. Budete mít také příležitost se vykoupat v léčivých pramenech, naskytne se vám kouzelný výhled z nejvyšší hory Emirátů, prohlédnete si staré město a muzeum. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. den

Snídaně. Inidividuální volno. Transfer na letiště. Odlet a přílet do Prahy.

Počasí

Abu Dhabi

30°C Jasno

Dubaj

31°C Jasno

Ras Al-Khaimah

25°C Jasno

Umm Al Quwain

26°C Jasno

×