800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMAYA LAKE

Cca 160 km severovýchodně od Colomba, v blízkosti Dambully, na břehu překrásného jezera Kandalama, na hranici tropického pralesa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cca 160 km severovýchodně od Colomba – zhruba napůl cesty do Trincomalee na východním pobřeží – v srdci tzv. Kulturního trojúhelníku, blízko Dambully, v rozlehlém areálu lesoparku přímo na břehu vodní nádrže Kandalama (pozor – v jezeře se nekoupe!).

Ubytování

92 téměř výhradně v jednotlivých bungalovech (vyjímečně 2 spojené) je rovnoměrně roztroušeno pod stromy. Všechny jsou velmi citlivě zařízeny obývací částí a několika schůdky oddělenou ložnicí, klima, koupelnou se separátní vanou a sprchou, WC, telefonem, sejfem, Sat-TV, minibarem, varnou konvicí a krytou terasou.

Vybavení

Tradiční (bývalý název Culture Club Resort) a velmi přírodně koncipovaný hotel nabízí velkou vzdušnou recepci/lobby s přístupem na internet, otevřený bar, otevřený restaurant s výhledem směrem k jezeru, velkým bazénem (rekonstruován 2008) s pool barem, lehátky, slunečníky a osuškami (vše v ceně) a několika obchůdky. Pro hromadné akce je určena menší klimatizovaná konferenční místnost.

Stravování

Polopenze (snídaně buffet, večeře buffet nebo výběr z menu). Pro ayurvedické pobyty plná penze se specielní nabídkou jídel.

Náš názor

Pokud si můžeme dovolit subjektivní názor, má tento hotel nejkrásnější a nejpůsobivější „genius loci“ z celé Srí Lanky. Vynikající výchozí bod pro poznávání (Annuradhapura celý den, Sigiriya nebo Polonnaruwa půl dne, Dambulla „za humny“). Klid, pohoda, pozorování ptáků a další fauny, projížďky po jezeře, a špičková Ayurveda – to je Amaya Lake!

Počasí

Bentota

29°C Polojasno

Galle

29°C Dešťové přeháňky

Induruwa

21°C Polojasno

Koggala

28°C Převážně oblačno

Negombo

29°C Polojasno

Weligama

28°C Dešťové přeháňky

×