800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AVANI BENTOTA RESORT

  • Hotel se nachází přímo na krásné pláži

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na jihozápadním pobřeží cca v polovině cesty mezi Colombem a Galle (vždy cca 50-60 km). Mezi Beruwalou a Bentotou na úzkém pruhu země odděleného od zbytku pevniny říčkou Bentotou. Je dobré vědět, že vody říčky omývají (a mohou v době dešťů znečišťovat) pláž v Beruwale, zatímco tato lokalita je na opačnou stranu! Od centrální části ostrova je tato část pobřeží poměrně vzálená: Kandy či sloní sirotčinec cca 4 hod. cesty, Sigiriya či Dambulla cca 6 hod. atd., proto jako vždy doporučujeme kombinovat alespoň s několikadenní poznávací částí. Spojení z mezinárodního letiště cca 2-3 hod. (dle denní doby a dopravní situace).

Ubytování

Celkem 75, z toho 14x Standard (cca 24m2) v elegantním stylu se sedačkou, koupelnou se sprchou+WC, fénem, TV s DVD přehrávačem, klimatizací, minibarem, sejfem, varnou konvicí (káva/čaj) a balkonem či terasou s výhledem do zahrady. Větší Superior (cca 32m2) v počtu 46 jsou vybaveny podobně a mají výhled směrem na moře či sladkovodní lagunu. největší Deluxe (13x, cca 52m2) mají v koupelně navíc vanu a především nejlepší výhled na moře. V ceně mají rovněž butler-service.

Vybavení

Oblíbený hotel s velmi specifickou atmosférou, kombinující prvky moderní architektury a nejlepšími lokálními tradicemi, nabízí hlavní restaurant s mezinárodní kuchyní, a la carte restaurant s částí přímo na pláži (barbecue) a vinným koutkem, 3 bary, 2 bazény, business centrum (internet za úhradu) a několik malých obchůdků.

Stravování

V základní ceně snídaně formou buffetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře ve formě menu nebo buffetu (a la carte za příplatek).

Sport a zábava

Příležitostně večerní zábavné programy nebo hudba. V ceně fitness a plážový volejbal. Za úhradu služby wellness centra Avani Spa.

Náš názor

Opět další hotelový architektonický klenot nejslavnějšího sinhálského architekta G. Bawy fungoval donedávna jako zařízení vyšší střední kategorie pod názvem Serendib. Po rekonstrukci se zařadil mezi nejlepší hotely na Srí Lance. Je ideálním cílem spíše pro milovníky komfortní a klidné dovolené, protože nemá v nabídce příliš možností zábavy a sportů (a tedy žádná vysoká frekvence animačních programů a dalších akcí známých z hotelů na bázi all inclusive) - tady si hosté chtějí relax vychutnávat, s velmi osobním přístupem personálu. Velkou devízou je poloha u nejhezčího úseku pláže na západním a jihozápadním pobřeží, která se táhne od ústí říčky Bentoty (Aluthgama) kolem hotelů Club Bentota, The Surf, Avani, Vivanta by Taj, Saman Villas a dále na jih.

Počasí

Bentota

28°C Dešťové přeháňky

×