800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Colombo Kandy Tour 4*

  • Poznejte krásy Srí Lanky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. den

Po příjezdu Vás bude čekat delegát na letišti.
Po příjezdu setkání na letišti a odjezd do Colomba / Uswetakeiyawa. Odpoledne prohlídka města Colombo. Památky tohoto malebného města jsou tak rozmanité jako jeho obyvatelé. Architektura je směs modernity, její koloniální minulosti a multi-církevních památek. Uvidíte high-tech budovy, staré holandské kostely, hotely postavené během British Raj, buddhistické chrámy s tradičním nástěnným uměním a sochami, ozdobené hinduistické chrámy a mešity. Jak budete cestovat přes Fort - obchodní oblasti, hlučné, chaotické a rušného tržiště oblasti Pettah do elitní rezidenční čtvrti města Cinnamon Gardens, můžete si také všimnout rozmanitosti obyvatel v komunitě, rase a náboženského přesvědčení.
Večeře a přenocování v hotelu.

3. den

Po snídani cesta do Kandy a zpět.
Cestou návštěva Pinnawla, sloního sirotčinec, kde je o více než 60 osiřelých a zraněných slonů postaráno. Můžete být součástí jejich každodenního života tím, že z láhve krmíte mláďata nebo pomáháte pří koupeli v nedaleké řece. Potom navštivíte Gem muzeum a tradiční obchod tkaniny.

Navštivte Peradeniya botanické zahrady, známé jako nejkrásnější zahrady v jižní Asii a je krásné místo, kde můžete strávit pár hodin. Tyto nádherné zahrady byly poprvé vysazeny a konstruovány pro krále Kirthi Sri Rajasingha (1747 - 1780) a pokrývají asi 60 ha (150 akrů) stromů, trávníků a kvetoucí keře, včetně 20-ha (50 akrů) arboreta s více než 10.000 stromy. Royal Park se stal botanickou zahradu v roce 1821 a je největší ze tří hlavních botanických zahrad. Rostou zde exotické plodiny, jako je káva, čaj, muškátový oříšek, kaučuk a cinchona (chininu) - to vše se později stalo důležité pro hospodářství Srí Lanky.

Večerní návštěva posvátného Temple of the Tooth. Slavný Dalada Maligawa nebo Temple of the sacred Tooth Relic v Kandy je nejvíce uctívaným místem pro buddhisty po celém světě. Postaven v 16. Století, několik budov bylo přidáno do chrámového komplexu dalšími vládci.
Návrat do hotelu
Večeře a přenocování v hotelu.

4.-10. den

Relax u moře a večer odjezd na letiště.

11. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Bentota

28°C Polojasno

×