Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Srí Lanka | Colombo | Bentota

Palm Beach Inn & Sea Shells Cabana

   Hodnocení

   3.5169 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Tento komplex bungalovů pochází z roku 1972. Komplex hostům nabízí celkem 8 pokojů. Je zde restaurace a prádelna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje mají koberec a je v nich kingsize manželská postel. K vybavení všech pokojů patří minibar a připojení k internetu. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Hosté mohou odpočívat na terase. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. jízdu na kole/horském kole. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, jet ski, jízda na banánovém člunu, plachtění a jízda na katamaránu. V komplexu je také wellness zóna s masážemi.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Je možné připravit dietní jídla.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248