800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TEMPLE TREE RESORT & SPA

  • Několik barů a restaurací přímo v areálu hotelu
  • Klidné místo s přátelskou atmosférou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přímo u příjemné široké písčité pláže u malého střediska Induruwa (mezi Bentotou a Kosgodou) na jihozápadě ostrova v zahradě oddělené zdí od pobřežní silnice z Colomba na jih a souběžné železnice. Cca 3-4 hodiny jízdy z letiště (dle dopravní situace při průjezdu Colombem).

Ubytování

Pouhých 9 luxusních pokojů (a 1 suite) ve dvou podlažích, každý o 60m2, zařízených klimatizací, velkou koupelnou, stíněným balkonem, LCD Sat-TV + DVD, sejfem, varnou konvicí (káva, čaj). Minibar nepotřebujete – vše je Vám kdykoliv přineseno!

Vybavení

Po vstupu do velmi netradiční recepce projdete zahradou, za kterou je jediná budova: V přízemí je vzdušné lobby a restaurace s opět velmi nezvyklým barem. Na vysvětlenou – v recepci ani v baru není vůbec nic, a přesto oboje funguje... Jídla mohou být servírována jak v této restauraci, tak především přímo na pokojích. V zahradě směrem k pláži je příjemný bazén. Lehátka nepotřebují slunečníky – jsou ukryta pod stínící vegetací.

Stravování

Snídaně. A la carte v restauraci nebo na pokoji 24 hodin denně.

Pláž

Přímo u pláže.

Sport a zábava

Jediným zařízením kromě bazénu je výborné spa centrum orientované na asijské procedury.

Náš názor

Exkluzivní zařízení pro zcela specifickou klientelu – především pro páry, které hledají absolutní soukromí podepřené luxusním ubytováním a vysokým standardem služeb i za cenu minimálního vybavení pro sport a zábavu. Velmi privátní záležitost v podobě Boutique hotelu!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 110 km
Nákupní možnosti: 5 km

Počasí

Induruwa

19°C Převážně oblačno

×