800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMANWELLA

  • Krásně moderně zařízené apartmány
  • Pláž je obklopena kokosovými palmami

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento exklusivní, plážový hotel se rozkládá na břehu odlehlého zálivu ve tvaru půlměsíce. Jeho jednotlivá apartmá byla vystavěna za použití místních materiálů na mírném, palmami zarostlém svahu tak, aby nabízela co nejlepší výhled na moře. Hotel se nachází ve městě Tangalle na jižním pobřeží ostrova a od mezinárodního letiště v Colombu je vzdálen cca 6 hodin cesty autem nebo 1,5 hodiny helikoptérou.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 30 apartmá, která jsou rozdělena do dvou typů podle vzdálenosti od moře a vyhlídky, kterou nabízejí. V jejich zařízení se mísí místní materiály jako ručně opracované kameny či terakotové střechy s luxusním vybavením, mezi něž patří postel královské velikosti, psací stůl, křeslo, minibar, otevřená koupelna s vanou, prostorem pro převlékání, dešťovou sprchou a toaletou a terasa s výhledem na moře. Každé apartmá navíc disponuje moderním zvukovým systémem.

Vybavení

Hotelová restaurace s úžasnou vyhlídkou podává asijskou a středomořskou kuchyni s důrazem na čerstvé mořské plody. Klidnější místo pro romantickou večeři představuje restaurace na terase či plážový klub. Nejrůznější alkoholické i nealkoholické nápoje či doutníky je možno ochutnat v baru. Dále je možno využít bazénu s lehátky a slunečníky, lázní nabízející tradiční i nejmodernější terapie a masáže, knihovny se širokým výběrem knih, CD, deskových her a přístupem k internetu, butiku, prádelny nebo pokojové služby. Pro rodiny s dětmi je k dispozici služba hlídání dětí.

Stravování

Snídaně.

Pláž

800 metrů dlouhá pláž Amanwella se zlatým pískem obklopuje celý záliv, kolem kterého je hotel vystavěn.

Sport a zábava

Místní specialitou je možnost pozorování želv, které pravidelně přicházejí na pláž klást svá vejce. Dále se hosté mohou kromě odpočinku v hotelu věnovat například šnorchlování, dopřát si některou z masáží nebo se vydat na výlet do okolí (chrám na skále Mulgirigala, pozorování ptáků v národním parku…).

Náš názor

Jedná se o jeden z nejlepších pětihvězdičkových hotelů na Srí Lance, který nepochybně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bentota

32°C Převážně oblačno

Galle

30°C Polojasno

Induruwa

24°C Polojasno

Koggala

30°C Polojasno

Weligama

30°C Polojasno

×