800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Weligama

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Tači se mnou, tatínkem, maminkou, bratrem i dědečkem


SRÍ LANKA - O ÚŽASNÝCH LIDECH A JEDNOM HEPPYENDU
V té „montgomerákové" potvoře už zůstávám pouze s Karlem, protože Bára s Evou naše snažení vzaly, jenže já prohlašuji, že na hotel nejdu a budu wadduwskou dívenku hledat dál, dokud se nesetmí a nebude úplná tma.
Zaplatím ti více co budeš chtít, vysvětluji řidiči, který nás veze k další rybářské vesničce. V místní hospodě si dáváme pivo a pár chlapům kteří popí arak ukazuji fotku. Kroutí hlavami a dávají mi jasně…

Autor: František Mamula , navštíveno 1/2009 Celý zážitek

Hostina pro nás

Převážná část lidí žije na Srí Lance velmi skromně. Chudoba je tady na každém kroku a přitom je neskutečné vidět jejich rozzářené úsměvy a spokojenost nad tím co mají. Připadalo mi, že se cítí a žijí v nebi.
Naše odpolední návštěva už trvá více jak hodinu a stále se nám nechce odjet. Tačilka se na naše požádání oblékla do sněhobílého školního stejnokroje. Děvčata mají bílé šaty a modrou kravatu. Chlapci zase nosí bílé košile a modré kraťasy.
Nechápu, jak v těchto strašlivých…

Autor: František Mamula , navštíveno 1/2009 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-2 z 2
×