800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKandy Nuwaraeliya

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. den

Po příjezdu setkání na letišti a odjezd do Kandy.

Cestou návštěva Pinnawla, sloního sirotčinec, kde je o více než 60 osiřelých a zraněných slonů postaráno. Můžete být součástí jejich každodenního života tím, že z láhve krmíte mláďata nebo pomáháte pří koupeli v nedaleké řece. Příjezd do hotelu na večeři a přenocování.

Po snídani návštěva posvátného posvátného Temple of the Tooth. Slavný Dalada Maligawa nebo Temple of the sacred Tooth Relic v Kandy je nejvíce uctívaným místem pro buddhisty po celém světě. Postaven v 16. Století, několik budov bylo přidáno do chrámového komplexu dalšími vládci. Večeře a přenocování v hotelu.

3. den

Po snídani navštivte Gem muzeum a tradiční obchod tkanin. Potom pokračujte do Nuwara Eliya.br/> Po cestě uvidíte Ramboda vodopády.br/> Změna teploty vás překvapí, cesta k Hill, země hadů, přes čajové plantáže. Možnost zastavit se na cestě a podílet se na škubání čaje nebo si jen vychutnat krásné památky.
Večeře a přenocování v hotelu.

4. den

Po snídani následuje prohlídka čajové plantáže a Tea Factory, kde bude ukázka zpracování čajových lístku a možnost zakoupit si kvalitní čaje domů.

5.-10. den

Relax u moře a večer odjezd na letiště.

11. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Bentota

29°C Polojasno

Galle

29°C Polojasno

Induruwa

20°C Jasno

Koggala

28°C Polojasno

Negombo

27°C Bouřky

Weligama

29°C Polojasno

×