800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Cejlonu s pobytem u moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy dle letového řádu.

2. den

přílet do Colomba, po vstupní proceduře transfer do hotelu na pláži. Individuální volno.

3. den

celodenní individuální volno s možností koupání a relaxace na pláži.

4. den

po snídani odjezd do Balapitiya. 3hod. lodní výlet, kdy budete proplouvat člunem kolem místních ostrůvků a moci tak pozorovat každodenní činnosti vesničanů. Na palubě bude podávána lahev nealkoholického nápoje na osobu zdarma. Návrat zpět do hotelu.

5. - 6. den

celodenní volno.

7. den

po snídani odjezd do Ambalagody. Návštěva dílny na výrobu známých srílanských masek. Odjezd do Hikkaduwy, kde budete moci z lodě s proskleným dnem obdivovat nádheru místních korálových formací a bohatý podmořský život. Po obědě odjezd na prohlídku historicky významného města Galle. Prohlídka pevnosti, návštěva dílny na výrobu gallských krajek a ruční řezbářské práce. Cestou zpět do hotelu návštěva želví farmy.

8. - 9. den

celodenní volno.

10. den

po snídani odjezd do Pinnawely. Návštěva velice oblíbeného slonního útulku. Ten je domovem více než 40 jedinců různého stáří, jedinečným zážitkem je krmení slůňat z lahví a koupání stáda v řece. Poté návštěva zahrady s kořením a továrny na zpracování čaje. V zahradě uvidíte, jak roste pepř, vanilka, kakaovník a mnoho dalších exotických rostlin a dozvíte se také zajímavé informace o jejich využití a léčivých účincích. V továrně budete svědky procesu zpracování celosvětově proslulého cejlonského čaje. Kandy – hlavní město vysočiny – ukrývá mnohá tajemství. To největší je ukryto v Chrámu Buddhova zubu, který navštívíte. Zde je pečlivě střežena relikvie zubu samotného svatého Buddhy. Zavítáte také na pestré tržiště a do botanické zahrady. Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

11. - 14.den

celodenní volno.

15. den

snídaně, dle letového řádu transfer na letiště do Colomba a odlet zpět do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bentota

28°C Skoro jasno

Galle

29°C Skoro jasno

Induruwa

22°C Skoro jasno

Koggala

29°C Polojasno

Negombo

27°C Polojasno

Weligama

29°C Skoro jasno

×