800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalý okruh - Tangerine

  • Praha–Kolombo–Anuradhapura–Sigiriya–Kandy–Pinnawalla

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Informace o hotelu

Praha–Kolombo–Anuradhapura–Sigiriya–Kandy–Pinnawalla

Program zájezdu

1.den: odlet z Prahy – 2. den: přílet do Kolomba
Přílet, transfer z letiště do Habarany. Volný program. Večeře, nocleh ve 3* hotelu s polopenzí.

3. den: Habarana–Anuradhapura–Habarana
Po snídani odjezd do Anuradhapury. Anuradhapura byla prvním hlavním městem Srí Lanky. Uvidíte zde památky jako jsou Thuparama, Lankarama, Jetawana Dagaba i nejposvátnější strom – Ficus Religious, který je zde střežený od chvíle, kdy byl objeven. Je zde mnoho soch, zbytků paláců, rybníky, chrámy, svatyně, krásné zahrady a mnoho dalších památek, které jistě stojí za shlédnutí. Následuje transfer zpět do hotelu, večeře, nocleh.

4. den Habarana–Sigiriya–Kandy
Po snídani odjezd k legendárnímu místu Sigiria Rock s pevností na vrcholu, která je známá jako Lví skála. Postavit ji nechal král Kassapa a její historie je opředená mnoha legendami. Po 19 letech byla pevnost stržena a zničena. Z jejího vrcholu můžete obdivovat zbytky komplexu Sigiria Rock s vodními nádržemi a zahradami. Další navštívené místo budou jeskynní chrámy Dambulla. Na stropech a stěnách je mnoho buddhistických maleb, vidět můžete i přes 130 soch Buddhů, byly zde nalezeny i další sochy bohů a králů. Večeře a nocleh v Kandy.

5. den: Kandy–Pinnawalla
Po snídani návštěva sloního sirotčince v Pinnawale. Pinnawale je vzdálená přibližně 90 km od Colomba. Sloní sirotčinec zde funguje již od roku 1975 a pečují zde o zraněné a opuštěné slony. V současné době se jejich počet zvyšuje. Nejlepší čas pro tuto návštěvu je v době napájení 9.30–10.00 a 13.30–14.00 a v době koupání 10.00–10.30 a 14.00–14.30, kdy jsou všichni sloni společně u řeky. poté návrat zpět do Kandy, cestou zastávka na prohlídku Královské botanické zahrady v Peradeniyy. Zde je přes 5 000 druhů stromů a rostlin. Večeře, nocleh.

6. den: Pinnawela–Kalutara
V ranních hodinách transfer do hotelu Tangerine Beach Hotel v oblasti Kalutara. Ubytování ve 3*+ hotelu Tangerine s programem All Inclusive, volný program.

7./8./9./10./11./12./13. den:
Volný program v hotelu, možnost využití individuálních služeb.

11./12./13./14./15. den:
Ukončení pobytu, transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 12 PAX. Nápoje během oběda a večeře nejsou zahrnuty v ceně.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Srí Lanka – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12denního zájezdu 4 noci během okruhu s Polopenzí a 5 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 13denního zájezdu 4 noci během okruhu s Polopenzí a 6 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 14denního zájezdu 4 noci během okruhu s Polopenzí a 7 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive, v případě 15denního zájezdu 4 noci během okruhu s Polopenzí a 8 nocí v hotelu Tangerine s All Inclusive), služby česky či slovensky hovořícího delegáta, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), vízum (cestovní kancelář vám zajistí vstupní vízum na požádání za manipulační poplatek 1600 Kč), fakultativní služby.

Možnosti ubytování

Počasí

Bentota

30°C Polojasno

Galle

29°C Převážně oblačno

Induruwa

24°C Skoro jasno

Koggala

29°C Skoro jasno

Negombo

29°C Polojasno

Weligama

29°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Střední okruh + Tangerine

Střední okruh + Tangerine

Srí Lanka

Cena od: 31 990 Kč

Pro skupinu:

×