800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMiniokruh Srí Lankou 4 dny / 3 noci 3* + Maledivy – HOLIDAY ISLAND

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN
Odlet z Evropy.

2. DEN
Přílet do Colomba, transfer na prohlídku komplexu jeskynních chrámů v Dambulle. Poté přesun do Polonnaruwy, prohlídka historicky druhého hlavního města, s návštěvou archeologického naleziště se sochou ležícího Buddhy ze žilkovaného mramoru. Večer přesun do Sigiriye, ubytování a večeře v hotelu Fresco Water Villa nebo podobném.

3. DEN
Ráno odjezd do Sigiriye s 200 m vysokou skálou se zbytky královského paláce a freskami dívčích postav, které jsou nejstarší nástěnnou malbou na ostrově. Pokračování do Kandy, cestou zastávka v zahradě s kořením a návštěva manufaktury na výrobu voskové batiky. Poté prohlídka města Kandy - řeka Mahaweli, jezero Victoria a prohlídka posvátného chrámu Buddhova zubu v Kandy, kde se nachází jeden ze čtyř zubů, které se našly po spálení ostatků Buddhy. Ubytování a večeře v hotelu Swiss Residence nebo podobném.

4. DEN
Po snídani prohlídka královské botanické zahrady Peradeniya. Poté přejezd z Kandy do Pinnewaly se sloním sirotčincem. Pozorování krmení a koupání slonů. Poté odjezd do oblasti čajových plantáží. Seznámení s historií a zpracováním čaje v čajové továrně a na čajové plantáži. Odjezd do města s britskou koloniální historií Nuwara Eliya, které bývá nazýváno „malá Anglie“. Ubytování a večeře v hotelu Haven Seven nebo podobném.

5. DEN
Po snídani přesun do Kolomba. Prohlídka hlavního města – pevnost, proslulé tržiště bazar s hinduistickým chrámem, Náměstí nezávislosti. Přesun na letiště, večer přelet na Maledivy. Transfer do hotelu Holiday Island. Ubytování na 4 noci s polopenzí.

6. - 8. DEN
Pobyt u moře.

9. DEN
Dopoledne pobyt u moře, odpoledne transfer na letiště v Male, odlet do Evropy.

Počasí

Bentota

28°C Oblačno

Galle

28°C Bouřky

Induruwa

21°C Oblačno

Koggala

27°C Dešťové přeháňky

Negombo

28°C Polojasno

Weligama

28°C Bouřky

×