800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NILAVELI

Na severovýchodě ostrova, cca 10 km severně od zdejšího centra Trincomalee, přímo u pláže. Stejnojmenná kilometry dlouhá pláž z bělostného písku patří k nejznámějším a nejhezčím v této části Asie. Ve výhledu je romantický ostrůvek Pigeon Island (cca 30 minut člunem), nedaleko hotelu podmořská skaliska s korály - vhodné místo pro šnorchlování.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort s rozsáhlou zahradou se nachází ve velmi klidném prostředí na severovýchodním pobřeží ostrova cca 15 minut jízdy od města Trincomalee. Oblast je vhodná pro pobyty zejména v období května až října, kdy je zde ideální počasí bez monzunů. Transfer z letiště v Kolombu cca 6 hodin.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce se směnárnou, bazén, 2 restaurace, 2 bary, společenská místnost, obchod se suvenýry, konferenční místnost, trezor na recepci. Možnost připojení k internetu.

Pokoje

Jednoduše vybavené pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, kávovar. Za příplatek je možné knihovat prostornější pokoje de luxe, které mají navíc TV a trezor.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Náš názor

Příjemný hotel střední kategorie s rozsáhlou zahradou u krásné písečné pláže je vhodný nejen pro milovníky potápění. Oblast doporučujeme zejména v období od května do října, kdy je zde ideální počasí.

Pláž

Hotel se nachází u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Sportovní nabídka

Vodní sporty na pláži, potápěčská škola. Z hotelu jsou pořádány výlety za rybařením, šnorchlováním a potápěním na blízký ostrov Pigeon Island.

Karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Web

http://www.tangerinehotels.com

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km
vzdálenost od Letiště: 250 km
Doba transferu z letiště: 6 h 0 min.
×