Zobrazit všechny nabídky
Srí Lanka | Trincomalee

NILAVELI

  Hodnocení

  4.5108 reviews

  Poloha a popis

  Vybavení

  Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, bar a prádelna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

  Vybavení pokoje

  Pokoje mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Je zde sejf a za poplatek minibar. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi (za poplatek). Koupelny mají sprchový kout a vanu. Také je tu vysoušeč vlasů.

  Sport/zábava

  Objekt má bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například rybaření, vodní lyžování, windsurfing, jet ski, jízdu na banánovém člunu, šnorchlování a spa.

  Stravování

  Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel.

  Copyright

  GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248