800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySUWAYA VILLA

Úžasný hotel se rozkládá u břehů laguny Tangalle a přibližně 3km jízdy od stejnojmenné rybářské vesnice na nejjižnějším pobřeží Srí Lanky.Celé okolí je proslulé nádhernými plážemi se zlatým pískem, jenž lemují palmy a skryté zátoky s blankytně modrou vodou.
Pokud nechcete svoji dovolenou jen tak prolenošit na březích oceánu, můžete se vydat k nedalekému impozantnímu jeskynnímu chrámu či do jednoho ze 3 národních parků.Večery lákají na pláž Rekawa, kam pod rouškou tmy přicházejí želvy klást svá vajíčka.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Úžasný hotel se rozkládá u břehů laguny Tangalle a přibližně 3km jízdy od stejnojmenné rybářské vesnice na nejjižnějším pobřeží Srí Lanky.Celé okolí je proslulé nádhernými plážemi se zlatým pískem, jenž lemují palmy a skryté zátoky s blankytně modrou vodou. Pokud nechcete svoji dovolenou jen tak prolenošit na březích oceánu, můžete se vydat k nedalekému impozantnímu jeskynnímu chrámu či do jednoho ze 3 národních parků.Večery lákají na pláž Rekawa, kam pod rouškou tmy přicházejí želvy klást svá vajíčka.

Ubytování

Suwaya Vila má 25 plně klimatizovaných dvoulůžkových pokojů s koupelnou,které jsou pohodlně zařízené.Celá architektura vychází s místních tradic,hotel obklopují terasovité zahrady. Všechny pokoje mají výhled na moře.

Vybavení

Pro hosty je zde k dispozici vyhlášená restaurace s dobrým výběrem vín a především skvělou kuchyní, kde zákazník a jeho potřeby jsou na prvním místě. Hotelová recepce má směnárnu a zajišťuje výlety po okolí.K dispozici je dále bar a služby lékaře.

Stravování

Snídaně. Polopenze či plná penze za příplatek.

Sport a zábava

Venkovní bazén,jacuzzi, malá posilovna,hřistě na badminton, volejbal, rybaření.

Počasí

Bentota

28°C Polojasno

Galle

27°C Bouřky

Induruwa

18°C Polojasno

Koggala

26°C Převážně oblačno

Negombo

28°C Skoro jasno

Weligama

28°C Bouřky

×