800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JETWING VIL UYANA

Sigiriya, resort, skládající se z několika prostorných residencí, patří do společenství Small Luxury Hotels of the World, je zajímavě situován mezi rýžovými poli, v lesích nebo na kůlech na jezeře. Vzdálenost od letiště cca 150 km a cca 170 km od hl. města Colomba a cca 5 km od Sigiriya Rock.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Unikátní boutique resort v blízkosti osmého divu světa! Pro ty, kdo chtějí na chvíli uniknout z každodenních starostí a pro milovníky přírodních krás!

Poloha

Sigiriya, resort skládající se z několika prostorných residencí, patří do společenství Small Luxury Hotels of the World, je zajímavě situován mezi rýžovými poli, v lesích nebo na kůlech na jezeře. Vzdálenost od letiště cca 150 km a cca 170 km od hl. města Colomba a cca 5 km od Sigiriya Rock.

Vybavení resortu

25 prostorných residencí, některé s privátním bazénem. 2 restaurace, 2 bary, vinný sklep, Ayurveda Spa, fitness, jóga, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

residence: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Bose systém, internetová přípojka, koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze – vše formou servírovaného menu nebo á la carte.

×